BIZNESOWE

Wizerunek w biznesie ma niewątpliwy wpływ na postrzeganie nas przez potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.
Czy jesteś właścicielem firmy, manadżerem, ekspertem czy też szukasz obecnie nowego zajęcia i potrzebujesz uaktualnić swoje stare zdjęcie w CV, profesjonalne zdjęcia biznesowe będą pomocnym narzędziem.
Sesje wizerunkowe są dostosowane do celów biznesowych.
Biorąc pod uwagę charater branży, uwzględniam odpowiednie kadrowanie, naturalność póz, ubiór,tło.
Zdjęcia mogą mieć różny charater, formalny bądź badziej swobodny.Ostateczny efekt w dużej mierze zależy od Państwa preferencji.Jeśli nie uważasz się za wzorowego modela/modelkę nie obawiaj się.
Moim zadaniem będzie ukazanie Was w jak najlepszym świetle, dlatego nieraz wykonuję kilkanaśnie-kilkadziesiąt zdjęć aby mieć pewność że uchwyciliśmy to jedno perfekcyjne zdjęcie.W wersji podstawowej nie wykonuję zdjęć z wiazażystką, jest to dodatkowy koszt, na który nie każdego stać zwłaszcza jeśli dopiero szuka zajęcia.
Natomiast gorąco polecam współpracę z makijażystką. Profesjonalny makijaż potrafi nieraz diametralnie odmienić nasz wizerunek i sprawić że nabierzemy pewności siebie, która tak bardzo jest potrzebna przy tego typu fotografiach.

PAKIET I
230 ZŁ

studio lub plener (na terenie Gdańska dojazd w cenie) , do40 min
– 2 ujęcia biznesowe , wersja cyfrowa w wysokiej rozdzielczości
– na życzenie wersja czarno-biała w cenie

 

WIZAŻ JAKO USŁUGA DODATKOWA -180 zł  

PAKIET II
280 ZŁ

Studio lub plener (na terenie Gdańska dojazd w cenie) , do godziny-
3 ujęcia biznesowe, wersja cyfrowa w wysokiej rozdzielczości- na życzenie wersja czarno
-biała w cenie
– 2 tła fotograficzne w studiu do wyboru : białe,szare,czarne

Planujesz sesję dla swoich pracowników?Zapytaj o cenę dla grupy, uwzględniając ilość osób, miejsce sesji, kadry : portret klasyczny do ramion/ kadr amerykański ¾ z rękami / całość sylwetki czy sesje typu lifestyle (ukazująca pracowników w trakcie pracy)