Vouchery upominkowe na sesje fotograficzne w Trójmieście

Vouchery upominkowe na sesje fotograficzne w Trójmieście

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Nie chcesz wręczać kolejnego swetra czy perfum? Zachęcam do nabycia najlepszego prezentu… wspomnień.  Perfumy się zużyją, sweter znosi a zdjęcia zostaną na zawsze, będą piękną pamiątką dla Ciebie i Twojej rodziny.

Vouchery upominkowe na sesje fotograficzną w Trójmieście.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie postanowiłam wprowadzić do oferty vouchery na prezent. Voucher możecie Państwo wykupić na rodzinną sesję fotograficzną, portretową sesję fotograficzną lub sesję fotograficzną dla par.

Sesja fotograficzna może odbyć się w plenerze lub studiu. Wszystko zależy od upodobań.  Vouchery przygotowuje indywidualnie, jest to kolejna szansa na spersonizowanie prezentu, umieszczenie imienia lub życzeń, także swojego zdjęcia. Voucher opakowany jest w elegancką kopertę. Ceny voucherów odpowiadają cenom pakietów umieszczonych na mojej stronie : http://aleksandralauda.pl/realizacje/rodzinna/ lub : http://aleksandralauda.pl/realizacje/portrety/

Do nabycia są także vouchery świąteczne…tak, tak sezon świąteczny się zbliża, warto już dziś pomyśleć o prezencie pod choinkę.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz