Czym się wyróżniają zdjęcia portretowe Gdańsk?

Czym się wyróżniają zdjęcia portretowe Gdańsk?

Sesja fotograficzna może być wspaniałym przeżyciem, a zdjęcia portretowe Gdańsk, które wtedy powstaną – pamiątką na całe lata. Warto dokumentować nasze życie – to codzienne,i to „świąteczne”. Zmieniamy się, nasze dzieci dorastają. Pragniemy zatrzymać wyjątkowe chwile dla siebie, a to właśnie fotografia rodzinna Gdańsk umożliwia nam uwiecznienie każdego cudownego momentu. Sprawia, że możemy wrócić do niego w każdej chwili. Przypomnieć sobie miłe wspomnienia związane z danym okresem naszego życia.

Zdjęcia portretowe Trójmiasto nie tylko pozowane!

Ustawiane, pozowane zdjęcia mogą być fajne, ale zawsze jednak wychodzą mniej, lub bardziej sztucznie. Postaraj się zapomnieć, że fotograf jest w pobliżu. Naturalne zachowanie przed obiektywem to podstawa udanej sesji. W tzw. zdjęciach lifestyle ważny jest ruch i swobodne zachowanie. Poprawianie makijażu, pisany pod stołem SMS, czy spoglądanie przez okno są jak najmilej widziane! Podczas sesji, w której udział bierze więcej, niż jedna osoba, dobrze wygląda dynamika i ruch. Na jednej fotce para może się ściskać, przytulać, a na drugiej wysoko skakać, trzymając się za ręce. Bitwa na poduszki w pokoju dziecka, zabawa na placu zabaw, aktywny wypoczynek? Jak najbardziej – bo kto powiedział, że zdjęcia portretowe Gdańsk muszą być nudne?

Ubiór i makijaż – mają wielkie znaczenie!

Portret to nie jest wyłącznie ciasno kadrowane zdjęcie twarzy. Ma na celu nie tylko ukazanie wyglądu zewnętrznego, ale w swojej kreacji nawiązuje do cech charakteru portretowanej osoby lub jej zainteresowań. Duży wpływ na efekty sesji ma ubiór, który jest jej bardzo ważnym elementem. Należy pamiętać, aby stylizacja, którą wybierzesz była dopasowana do koncepcji i miejsca sesji. Pamiętaj też, że przede wszystkim w wybranym ubiorze powinnaś /powinieneś czuć się swobodnie. W przeciwnym razie zdjęcia portretowe Gdańsk wyjdą nienaturalnie. Mile widziane będą wszelkie gładkie bluzki, raczej bez napisów. Mocne wzory mogą odwracać uwagę od twarzy osoby fotografowanej, a jest to raczej niepożądany efekt w przypadku sesji portretowej. Swoim klientom doradzam współpracę z profesjonalnym makijażystą, ponieważ potrafi on wydobyć najlepsze cechy, a ukryć te, którymi nie chcielibyśmy się chwalić.

Zdjęcia portretowe w studio – łam zasady kompozycji!

W trakcie pozowania staraj się nie patrzeć bezpośrednio w obiektyw, chyba, że Cię o to poproszę. Gdy pozujesz z dłońmi przy twarzy, koniecznie obróć je bokiem do obiektywu, będą wyglądały niezwykle zgrabnie. Nie myśl nerwowo o tym jak wyglądasz -nie istotne jest to czy jesteś szczupła, czy pulchna. Czy wysoka, czy niska. Zdjęcie portretowe ma pokazać Ciebie i Twoją osobowość. A ja, czyli, fotograf postaram się, żebyś poczuła się piękna w swojej skórze. Zabierz ze sobą wygodne buty na zmianę. Możesz przygotować też więcej niż jedną stylizację. Doskonałym pomysłem na urozmaicenie kadrów są wszelkie dodatki i gadżety, dzięki którym możemy osiągnąć niespotykany efekt.

Zapraszam nie tylko na zdjęcia sesje portretowe

Fotografowanie to moja pasja. Zajmuję się nią zawodowo już kilkanaście lat, zdobywając coraz większe doświadczenie i zaufanie klientów. Uwielbiam pracę z ludźmi, uwieczniać ich emocje i postacie. Fotografia rodzinna Gdańsk oraz fotografia dziecięca Trójmiasto to moja ulubiona dziedzina fotografowania. Zapraszam do współpracy wszystkich tych, którym zależy na niebanalnych ujęciach i doskonałych efektach. Do każdego podchodzę indywidualnie i podczas rozmowy staram się wydobyć istotę jego osobowości. Zajmuje mnie również fotografia wnętrz Trójmiasto oraz fotografia ślubna. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.