Czym wyróżnia się plenerowa fotografia ślubna Trójmiasto?

Czym wyróżnia się plenerowa fotografia ślubna Trójmiasto?

Pośpiech nie sprzyja ślubnej sesji plenerowej. Najlepiej zarezerwować na nią inny dzień, niż ślubny. Ponieważ w tym ważnym dniu jesteśmy zajęci bezpośrednimi przygotowaniami, gośćmi i zwykle nie możemy przeznaczyć kilku godzin, których wymaga profesjonalna fotografia ślubna Trójmiasto. Natomiast, czy kilka dni przed, czy po weselu, łatwiej nam będzie zorganizować sesję w plenerze.

Fotografia ślubna Gdańsk – jaką wybrać scenerię?

Sesja ślubna powinna być przyjemnością. Wykonanie takiej sesji zajmuje około 2 godzin i powinniśmy być do niej dobrze przygotowani. Kilka dni po ślubie będziemy już mniej zestresowani i łatwiej nam będzie skupić się na pozowaniu. A to wpłynie pozytywnie na naszą naturalność. Wybierając miejsce na plenerową sesję ślubną warto przemyśleć wspólne zainteresowania – dla miłośników koni sesja w stadninie, dla zwolenników żeglarstwa – w pobliżu portu, czy na pokładzie jachtu, itp. Fotografia ślubna Trójmiasto powinna być także stylistycznie dobrana do charakteru stroju ślubnego, aby nasze sylwetki tworzyły spójną całość z otoczeniem. Ważne, aby na taką sesję wybrać miejsce, gdzie my-para młoda- będziemy się mogli poczuć naturalnie i swobodnie. Zadaniem ślubnej sesji fotograficznej jest nie tylko pokazanie Młodej Pary na ładnym tle, ale przede wszystkim uwiecznienie emocji i bliskich więzi łączących zakochane osoby.

Fotografia ślubna – jak się do niej przygotować?

Najważniejsze, aby w dniu sesji być wyspanym i wypoczętym! Warto też zjeść coś przed wyruszeniem w plener, a także wziąć ze sobą butelkę wody w razie pragnienia. Nie chcemy przecież mieć zmęczonej twarzy i podkrążonych oczu na zdjęciach! Fotografia ślubna Trójmiasto, tak jak zdjęcia portretowe Gdańsk, wyłapują wszelkie niedoskonałości naszej cery. Dlatego zawsze polecam współpracę z profesjonalnym wizażystą, zwłaszcza przy sesji ślubnej. Makijaż wykonany przez specjalistę będzie nie tylko odpowiednio mocny i dopasowany do typu urody modelki, ale także trwały i „wytrzyma” cała sesję. Pan Młody nie powinien się wzdragać przed upudrowaniem nosa! Świecące czoło, czy broda wygląda nieestetycznie i potrafi zepsuć najlepsze nawet ujęcie.

Fotografia ślubna Trójmiasto – po prostu bądźmy sobą!

Podczas pozowania przed obiektywem, warto słuchać rad fotografa. On jest specjalistą i widzi nas „z boku”. A ponadto patrzy na nas fachowym okiem i dostrzega najlepsze pozy i sytuacje. Niektóre pozy mogą nam się wydawać dziwne, ale zdajmy się na doświadczenie fotografa. On wie, jak to finalnie będzie wyglądać. Pomimo pozowania, pozostańmy sobą, dodajmy coś od siebie, aby nasza fotografia ślubna przekazywała coś więcej, niż tylko informację o zaślubinach.

W prowadzonych przeze mnie sesjach staram się o maksymalne rozluźnienie atmosfery, prowadząc rozmowę, zadając pytania. Tak, aby Państwo Młodzi zapomnieli, że stoją przed obiektywem i pozostali jak najbardziej naturalni.

Zapraszam do współpracy wszystkich, którym zależy na wyjątkowej sesji fotograficznej, nie tylko ślubnej. Ogólnie fotografowanie ludzi, to moja pasja – zdjęcia portretowe Trójmiasto, zdjęcia biznesowe Gdańsk, fotografia rodzinna Trójmiasto, czy fotografia dziecięca Gdańsk powstają z potrzeby utrwalania ludzkich emocji i osobowości. Pracuję głównie na terenie Trójmiasta, gdzie posiadam własne studio, ale także dojeżdżam do innych miejsc wskazanych przez klienta. Zapraszam serdecznie do kontaktu!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz