fbpx

Dzień babci i dziadka. Fotografia dziecięca jako prezent na święto.

Dzień babci i dziadka. Fotografia dziecięca jako prezent na święto.

Dzień babci i dziadka już niedługo. Zeszły rok sprawił, że mogli poczuć się osamotnieni. Dla ich dobra ograniczaliśmy kontakty. Jeszcze trochę potrwa, zanim wszyscy razem, bez problemów, będziemy mogli spotkać się i nadrobić stracony czas. Póki co, chcąc wykonać dla dziadków jakiś piękny gest, przypominający o Naszej miłości do nich, proponuje wykonanie dla Nich portretowej fotografii dziecięcej. Wnuczkowie będą mieli pole do popisu.fotografia dziecięca w studiu, dzień babci i dziadka

Fotografia dziecięca w prezencie dla dziadków. Akcja styczniowa.

Sesje fotograficzne dzieci w plenerze bądź studiu. W tym momencie pogoda dopisuje, zima przyszła z pięknym śnieżnym puchem, deszcz nie pada. Sesje dla dziadków możemy, więc wykonać w studiu, ale także na zewnątrz. W „pakiecie dziadkowym” wykonuje 10 ujęć pociech. Koszt takiej sesji to 390 zł za sesję w studiu od poniedziałku do piątku (w weekend 400zł) bądź 350zł za sesje w plenerze. Sesja fotograficzna może oczywiście odbyć się przy obecności rodziców, ale na fotografiach dla dziadków mogą pozować tylko dzieci lub dzieci z dziadkami. Sesja trwa do godziny czasu. Jak zwykle do zdjęć otrzymacie odbitki 15x23cm , wysłane kurierem. Wybrane przez Was, zdjęcia cyfrowe otrzymacie do 3 dni po sesji, odbitki do 4 dni roboczych po otrzymaniu cyfrowej wersji. Zapraszam, więc już teraz do umawiania terminu.

Sesje fotograficzne zawsze utrzymujemy w reżimie sanitarnym, z zachowaniem dystansu . W obszernym pomieszczeniu studyjnym znajduje się tylko fotograf i rodzina . Ja, jako fotograf oczywiście noszę maseczkę. Dbam, więc o Wasze bezpieczeństwo. Jeśli dziadkowie chcą dołączyć do wnuczków na zdjęciach, jak najbardziej zapraszam. Będzie to niezapomniane doświadczenie dla dziadków i wnuczków.

Akcja „fotografia dziecięca dla dziadków” trwa do końca stycznia 2021.

Zapraszam do zapoznania się z moją całą ofertą fotograficzną. Zajmuje się nie tylko fotografią dziecięcą, ale również fotografią portretową, rodzinną, noworodkową ,wykonuje zdjęcia biznesowe oraz zdjęcia z wydarzeń. Zapraszam także na mój profil społecznościowy na instagramie oraz facebooku! Aby umówić sesję proszę pisać na mój adres e-mailowy lub dzwonić. Szczegóły w zakładce kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.