Fotografia biznesowa Gdańsk. Tworzenie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

Fotografia biznesowa Gdańsk. Tworzenie profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.

Tworzenie profesjonalnego wizerunku firmy to proces długotrwały i złożony. Każdy kontakt z klientem, zrealizowane zlecenie, pozytywna opinia kreuje pozycję na rynku. Wiem jak wymagająca jest to praca, dlatego razem z Moim Teamem, z chęcią podejmuje się wsparcia Twojej firmy. Poznaj wszystkie korzyści płynące z profesjonalnej fotografii biznesowej.

Profesjonalna fotograficzna sesja biznesowa dla firm.  Jak wygląda i jakie niesie korzyści.

Zdjęcia biznesowe w studio GdańskPrzed sesją biznesową dla firmy ustalamy najważniejsze szczegóły. Ważne dla mnie jest zrozumienie potrzeb firmy, tzn. do czego zdjęcia będą używane, do których social media, na jaką stronę. Oczywiście istotny jest charakter firmy, nie zawsze to co odpowiada firmie księgowej, sprawdzi się w public relations. Wszystkie te informacje pozwalają mi zaproponować kadry, kolor tła, oświetlenie, przykłady zdjęć. Fotografia biznesowa pracowników musi być spójna. Dlatego ustalenie szczegółów jest niezmiernie ważne. Ostatecznie to firma, najczęściej jej przedstawiciel decyduje, który z pomysłów najbardziej odpowiada na ich zapotrzebowanie.

Firmowa fotografia biznesowa. Profesjonalny team, kluczem do sukcesu sesji biznesowej.

Najczęściej sesje biznesowe do profili pracowniczych lub social media wykonuje w studio. Jednolite tło jest najbardziej uniwersalne i odpowiednie do tego typu zdjęć. Oświetlenie studyjne daje możliwość kreacji wizerunku, wydobycia szczegółów, zakrycie mankamentów.

Do sesji studyjnych dla firm do współpracy zapraszam zaufane wizażystki. To dzięki nim Panie czują się pięknie a panowie nie muszą przejmować się niedoskonałościami skóry. Moje Top wizażystki pracują na co dzień w teatrach i sesjach magazynowych. Makijaż studyjny nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Dla moich klientów to nieraz jedyna możliwość na poczucie się jak gwiazda show biznesu i jest to ogromny bonus dla Twoich pracowników. Poczucie docenienia pracownika i jego zadowolenie jest jedną z przyjemnych korzyści ubocznych tego typu sesji. Jest to opinia, z którą często się spotykam.

Firma przed sesją dostaje pełne dane, kontakt do studia oraz wizażystki z którą współpracuje. Dzięki temu pracodawca może być pewny z kim współpracuje i jaki będzie poziom usługi.

Sesje biznesowe dla firm w dobie pandemii.

Studio Shipyard, z którego korzystam to obszerne, loftowe pomieszczenia, znajdujące się na terenie dawnej stoczni gdańskiej. Wysokość pomieszczeń, oddzielny pokój wizażu i przebieralnia, dają ogromny komfort pracy, ale także zapewniają bezpieczny dystans, tak ważny w czasach pandemii. Ze względów na obostrzenia na sesje dla pracowników przeznaczamy nieraz cały dzień. Pracownicy przychodzą na różne, umówione wcześniej godziny. Staramy się aby kontakt między nimi redukować do minimum. Pozwala to zachować bezpieczeństwo, jak w przypadku zdalnej pracy. Zarówno fotograf jak i wizażystka pracują wyłącznie w medycznych maseczkach ochronnych, podczas całej sesji fotograficznej.

Fotografia biznesowa – realizacja.

Ilość zdjęć, czas realizacji oraz cena sesji, ustalana jest indywidualnie. Warunki zawsze są ustalane pisemnie, jako zobowiązanie obu stron. Jednak czas edycji zdjęć po wybraniu konkretnych fotografii, dla firmy do 15 pracowników, nigdy nie przekracza 7 dni.

Profesjonalna fotografia biznesowa Twoich pracowników to wizytówka Twojej firmy oraz Ciebie. Każda firma obecnie inwestuje w swój wizerunek i jeśli nie chcesz być w tyle za konkurencją prędzej czy później również będziesz musiał na to się zdecydować.

Aby uzyskać konkretną wycenę proszę wysłać e-mail z informacją: liczba pracowników, charakter sesji (sesja studyjna, plener czy siedziba firmy), ilość zdjęć na pracownika, kadr (portret czy cała sylwetka), rodzaj tła (jednolite czy nie), zdjęcia portretowe czy tzw lifestyle, ilość kobiet w zespole (informacja dla wizażystki), wszelkie ewentualne niestandardowe prośby i informacje.

Przykłady realizacji dla branży finansowej:

 

Ogromnie mnie cieszy 100% zadowolenie moich klientów. Wykonuje moją prace z pasją i pełnym zaangażowaniem. Dziękuję, że to zauważacie. Oto tylko kilka opinii moich klientów:

 

Fotografia biznesowa to tylko część mojej pracy. Z przyjemnością wykonuje również wszelkiego rodzaju zdjęcia rodzinne,  w tym wyjątkowe, domowe sesje noworodkowe  . Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi ofertami i akcjami promocyjnymi, zapraszam  do polubienia mojej strony facebookowej . Aby umówić sesje wejdź w zakładkę : kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.