Fotografia buduarowa Gdańsk – seksapil świadomych kobiet

Fotografia buduarowa Gdańsk – seksapil świadomych kobiet

Mam wrażenie, że coś się w Polsce zmienia. W czasach kiedy rządzą nami „smutni panowie w garniturach”, kobiety coraz śmielej domagają się swoich praw.  Jesteśmy coraz bardziej niezależne. Dbamy nie tylko o rodzinę, ale o siebie. Samokształcenie, samodoskonalenie sprawiają, że kobieta 2020 jest silna, odważna i piękna. Właśnie takie kobiety, coraz częściej się do mnie zwracają, kobiety które czują, że chcą te wszystkie cechy pokazać. Pokazać nie innym, ale sobie. Fotografia buduarowa, kobieca, pełna seksapilu jest dla mnie szczególna. Traktuje ją tak samo wyjątkowo i osobiście jak moje klientki.

Fotografia buduarowa – podarunek dla siebie

fotografia kobieca gdanskNapisałam klientki, lecz na sesji nie traktujemy siebie w relacji klient – usługodawca. Charakter sesji buduarowej jest na tyle szczególny , że dystans od razu skracamy. Moje Panie po sesji często traktuje jak koleżanki. Mówimy do siebie po imieniu, często żartując i komentując nasze życie, relacje rodzinne i nie tylko. Kobiety, które do mnie piszą, nie są modelkami, są jednymi z tych milionów kobiet w Polsce, które na co dzień mają swoją pracę i milion zainteresowań. Naturalnie kobiety te mają swoje obawy przed wykonaniem sesji buduarowych. „Nie wiem jak pozować, nigdy nie robiłam zdjęć, ale zawsze miałam takie marzenie”. Uśmiecham się na te słowa ponieważ nie wiecie ile razy je słyszałam : ) . Wszystkie mamy te same obawy! Są zupełnie naturalne.  Nawet moje superkobiety 2020 mają pewne kompleksy. Spokojnie jestem dla Was. Zależy mi aby fotografie , które tworzymy razem były piękne. Zależmy mi tak samo jak Tobie. 

Kobieca fotografia- pokazujemy piękno, dyskretnie ukrywamy mankamenty.

Kobiety świadome i inteligentne dobrze wiedzą co chcą pokazać a co zakryć. Często  przed samą sesją buduarową rozmawiamy o tych wątpliwościach. Kobiety o krągłościach nie chcą pokazywać „fałdek”, dojrzałe Panie pragną zamaskować swoje nieidealnie gładkie już cery. Oczywiście staram się aby już na etapie wykonywania zdjęć ukrywać te mankamenty, odpowiednim ubraniem czy oświetleniem. Warto też wspomnieć o pracy wizażystek, dziewczyny z którymi współpracuje potrafią zdziałać cuda i dodać każdej kobiecie 100% pewności. Nie boje się także napisać, że z pomocą Nam kobietom przychodzi także nowoczesna technologia, obróbka cyfrowa na etapie postprodukcji. Fotografie buduarową wykonuje „jak dla siebie”, coś co irytowałoby mnie, z pewnością zirytuje Ciebie. Chociaż staram się aby fotografie wyglądały naturalnie i przedstawiały Twoją osobę a nie nierealny ideał z okładki Vogue, to nawet idealnie wysportowane ciała modelek poddaje się retuszowi. Sama Kate Moss,  walczyła z cellulitis – szok? . Jeśli nie wierzycie odsyłam do wujka google : ) . Nie chcę, więc aby „moje Panie” nadmiernie  stresowały się swoimi kompleksami. Najważniejsza jest dobra zabawa, nastrój pozytywny i uśmiech na twarzy. Całą resztą zajmę się osobiście.  fotografia buduarowa gdansk

Jestem fotografem z międzynarodowym doświadczeniem. Fotografia buduarowa, chociaż jest jednym z moich ulubionych kierunków fotografii to tylko ułamek mojej pracy. Wykonuję fotografię portretową, zdjęcia rodzinne, fotografię dziecięcą oraz noworodkową,  zdjęcia biznesowe Gdańsk  oraz fotografię wnętrz . Zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz