Fotografia buduarowa. Promocyjne pakiety Mini na dzień kobiet.

Fotografia buduarowa. Promocyjne pakiety Mini na dzień kobiet.

Cały marzec świętujemy Dzień Kobiet!

Specjalnie dla Was, tylko na miesiąc marzec, wprowadzam pakiet buduarowy MINI. Fotograficzne sesje buduarowe w wersji Mini, tworzę z myślą o kobietach, które marzą o zmysłowych zdjęciach, ale budżet domowy nie pozwala na większe szaleństwa. Każda kobieta w tym wyjątkowym dla Nas miesiącu zasługuje na odrobinę przyjemności. Największą przyjemnością może być wydobycie swojej kobiecości oraz zmysłowego wdzięku poprzez fotografie buduarowefotografia kobieca w studio

Fotografie buduarowe, pakiet Mini. Co się za tym kryje…

Sesja buduarowa polega na wykonaniu zmysłowych, eleganckich zdjęć w bieliźnie. Ilość odkrytego ciała zależy od Ciebie. Ważny jest dla mnie Twój komfort. Mogą to być zarówno kadry w samej halce lub męskiej koszuli, jak i bardziej prowokacyjne zdjęcia w koronkowych stringach. Zdjęcia, które wykonuje są kobiece i naturalne. Dbam o to aby wydobyć piękno a ewentualne mankamenty zakryć. Dlatego najczęściej światło jest niewielkie, podkreślające kontury ciała a nie jego całość.  Precyzja takich sesji wymaga czasu, z tego powodu zazwyczaj fotografie buduarowe trwają minimum 2 godziny.

W wersji Mini, mamy tylko godzinę. Jest to ograniczony czas, dlatego skupiamy się na jednej stylizacji i maksymalnie 2 tłach studyjnych. Tła wybieramy razem, w zależności od preferowanej stylistyki. Mogą to być klimaty ciemniejsze lub całkiem białe, delikatniejsze.

Zmysłowe sesje w marcu, przygotowania.

fotografia buduarowa GdańskStudio oferuje Nam stanowisko wizażu oraz przebieralnie. Dlatego pomimo, że mamy ograniczony czas samej sesji, nadal możemy umówić się do 30 min wcześniej aby się przygotować. Jeśli chcesz pójść o krok dalej, polecam współpracę z wizażystką. Makijażystka za dodatkową opłatą wykona indywidualny, profesjonalny makijaż studyjny wraz z ułożeniem włosów. Przy zdjęciach z wizażem, przygotowujemy się do sesji już godzinę wcześniej.

Buduarowe pakiety Mini, cennik.

– 390zł brutto od poniedziałku do piątku włącznie, 450zł brutto sesja weekendowa*
– 1 godzinna sesja w pięknym loftowym studiu, na terenie stoczni gdańskiej
– 8 wyselekcjonowanych, ujęć w wysokiej rozdzielczości w wersji cyfrowej
– 1 stylizacja, 2 scenografie studyjne do wyboru

Dodatkowe opcje:
– 35zł każde dodatkowe, wybrane przez Ciebie, poza pakietem ujęcie
– 220zł wizaż z ułożeniem włosów
– 19 zł odbitki 15×23 cm z dowozem kuriera
– 50 zł wydruk atramentowy 50x70cm z dowozem kuriera

* Sesje w studiu w tygodniu odbywają się do godziny 21.00 w weekendy do 20:00.

Ilość miejsc ograniczona, zapraszam więc już teraz do zapisów na marzec.

Zapraszam do zapoznania się z całością moich prac. Oprócz fotografii kobiecej, wykonuje zdjęcia rodzinne, ale także zdjęcia biznesowe oraz fotografię wnętrz. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszam  do polubienia mojego profilu społecznościowego na facebooku oraz instagramie . Tam dowiesz się o najnowszych ofertach oraz częstych promocjach. Aby umówić sesję fotograficzną, zapraszam do kontaktu poprzez e-mail lub kontakt telefoniczny. Szczegóły w zakładce kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.