Fotografia chrztu – wyjątkowa chwila dla całej rodziny

Fotografia chrztu – wyjątkowa chwila dla całej rodziny

Po narodzinach dziecka, chrzest święty to pierwsze najważniejsze wydarzenie w życiu świeżych rodziców. Często jest to dzień, w którym dumni rodzice prezentują swoje dziecko po raz pierwszy całej rodzinie. Fotografia chrztu jest niezapomnianą pamiątką na całe lata.

Fotografia chrztu – wizyta na Warmii i Mazurach

Zazwyczaj fotografuję w Trójmieście. Jednak fotografie z chrztu Marcinka wykonałam aż w Olsztynie.  Muszę przyznać, że Warmia i Mazury są bardzo bliskie memu sercu. Spędziłam w tych okolicach pół dzieciństwa. Naturalne, więc było, że ucieszyłam się z zaproszenia w te rejony. Niestety pogoda listopadowa nie rozpieszczała. Nie mogłam, więc w pełni pokazać uroków okolic.  Jednak rodzina była na tyle urocza, uśmiechnięta i otwarta, że zdjęcia wyszły i tak wspaniale. Przede wszystkim skupiłam się na relacjach pomiędzy rodziną. Zazwyczaj staram się nie przeszkadzać, nie ustawiać a jedynie obserwować.  Jednak nie odmawiam grupowych portretów, gdy rodzina wyraźnie tego pragnie.

 

fotografia z chrzestu

Fotografia chrztu – przygotowania maluszka.

Jakie to szczęście jeśli posiada się tak radosne i cierpliwe dziecko jak Marcinek. Rodzice przebierali, wciskali buciki, chrzestna ubierała medalik a Marcinek tylko się cieszył! Cudowne! 

fotografia z chrzestu

Fotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacja

Chrzest święty – ceremonia.

Najważniejszy chrzest.  Nastroje zmieniły się diametralnie po przybyciu do kościoła. Powaga miejsca udzieliła się wszystkim. Chociaż msza święta oraz ceremonia chrztu przebiegła w podniosłej atmosferze, ksiądz wspaniale rozładowywał zapewne nerwową dla rodziny chwilę.  Jedynymi osobami, które uroniły łzę byli wzruszeni rodzice. Marcinek dzielny do ostatniej chwili! Idealne dziecko!

Fotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacja Fotografia chrzest fotorelacja

Fotografia z chrztu – uroczysty obiad oraz portrety rodziny.

Po ceremonii, można było już odetchnąć. Cieszyć się spotkaniem w gronie najbliższych. Tradycyjne upominki, wspólny obiad to jak zwykle okazja do wykonania unikalnych fotografii oraz wspólnych grupowych portretów.

 

Fotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacjaFotografia chrzest fotorelacja

 

Wizyta na Mazurach okazała się kolejną fantastyczną przygodą. Pełną miłości i ciepła rodzinnego. Naturalnie miło także będę wspominać dzień, w którym poznałam perfekcyjne dziecko.

Wiecej zdjęć : fotorelacja z chrztu w Olsztynie

Jestem fotografem z międzynarodowym doświadczeniem. Fotorelacje z imprez to część mojej pracy. Poza fotorelacjami wykonuję fotografię portretową, zdjęcia rodzinne, fotografię dziecięcą oraz noworodkową,  zdjęcia biznesowe Gdańsk  oraz fotografię wnętrz . Zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz