Fotografia ciążowa Trójmiasto – czekając na maluszka

Fotografia ciążowa Trójmiasto – czekając na maluszka

Okres ciąży to jeden z najważniejszych momentów w życiu kobiety. Niepowtarzalne chwile warto uwiecznić by móc się nimi cieszyć przez lata. Fotografia ciążowa jest jednym z najbardziej urokliwych i wdzięcznych tematów jakich może podjąć się fotograf.

Fotografia ciążowa Trójmiasto – kiedy wykonać?

Z doświadczenia wiem, że najlepszym okresem do wykonania fotografii ciążowych jest czas pomiędzy 6 a 8 miesiącem ciąży. Oczywiście u każdej kobiety brzuszek może wyglądać inaczej. U wielu kobiet jest już widoczny we wczesnym okresie, unikałabym jednak pozostawienie sesji na ostatni moment. Ostatni miesiąc może być bardzo uciążliwy, przyszłe mamy mogą najzwyczajniej w świecie nie mieć ochoty lub nie czuć się na siłach do pozowania. Jest też kwestia możliwego wcześniejszego porodu. Wszystko to sprawia, że lepiej nie zostawiać decyzji o zrobieniu fotografii na ostatni moment.

Fotografie ciążowe można wykonać zarówno w domu – tzw sesje lifestyle, plenerze lub studiu.

Jest to indywidualny wybór, każda z tych form ma swoje zalety. Każdą z tych sesji można wykonać w ciągu całego roku. Jedynie sesje plenerowe mogą być problematyczne w chłodne zimowe dni. Ważny jest ubiór, sukienki ciążowe z długim rękawem nadają się znakomicie do fotografii podczas chłodniejszych jesiennych dni.

Warto do fotografii ciążowych Trójmiasto wybrać się z przyszłym ojcem. Jest to świetna okazja do zrobienia wspólnych romantycznych kadrów, a wsparcie partnera jest nieraz nieocenione.

Para może zabrać ze sobą wszelkiego rodzaju rekwizyty: buciki, ubranka, zabawki. Podczas sesji z brzuszkiem nigdy nie patrzę na zegarek. Każda mama potrzebuję indywidualnego podejścia, chwili przerwy na odsapnięcie lub napicie się czegoś ciepłego. Dlatego nie limituję takich sesji najważniejszy jest komfort przyszłych mam. Zapraszam do kontaktu w sprawie fotografii ciążowych na terenie Gdańska i całego Trójmiasta.

 

Fotografowanie to moja pasja. Uwielbiam robić zdjęcia portretowe w studio, zdjęcia biznesowe Gdańsk, a także fotografię rodzinną. Interesuje mnie człowiek, jego osobowość i charakter, dlatego staram się w swoich ujęciach przekazać nie tylko sam wizerunek zewnętrzny modela, ale również jego wnętrze. Fotografia rodzinna Trójmiasto, czy fotografia dziecięca Gdańsk nie pokazująca emocji pozostaje nienaturalna, sztywna i bez życia. Jeśli więc zależy Ci na wyjątkowych ujęciach Ciebie, Twoich bliskich, czy też potrzebujesz profesjonalnie wykonanych zdjęć Twojego mieszkania, skontaktuj się ze mną! Pracuję zarówno w studio, jak i w plenerze. Dojeżdżam w różne zakątki nie tylko Trójmiasta, ale także w inne części kraju.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.