fbpx

Fotografia kobieca Gdańsk. Jeden z pomysłów na walentynki 2021

Fotografia kobieca Gdańsk. Jeden z pomysłów na walentynki 2021

fotografia buduarowa gdańsk
fotografia buduarowa gdańsk
fotografia kobieca gdańsk
fotografia kobieca gdańsk
fotografia buduarowa gdańsk
fotografia buduarowa gdańsk
fotografia buduarowa gdańsk
fotografia buduarowa gdańsk
fotografia buduarowa gdańsk
fotografia kobieca gdańsk
fotografia kobieca gdańsk
fotografia kobieca gdańsk

 

Sesje kobiece są coraz popularniejsze. Kobiety pragną poczuć się wyjątkowo i wykonać fotografie dla siebie bądź dla swojego partnera. Piękna fotografia kobieca daje im siłę i dumę z pokonania swoich niedoskonałości. Często słyszę od moich klientek, że spełniłam ich marzenia. Niezmiernie mnie to cieszy, ponieważ moim pragnieniem zawsze było uszczęśliwianie innych moją pasją do fotografii.

Fotografia kobieca na walentynki.

Sesje kobiece, czy to w negliżu tzw. fotografie buduarowe, czy też fotografie portretowe, wykonuje przez cały rok. Nie potrzebujemy specjalnego powodu na jej wykonanie, niekiedy jednak potrzebujemy impulsu. Takim impulsem może być zbliżający się wielkimi krokami dzień świętego Walentego. Święto miłości.

Jest milion pomysłów na celebrowanie tego dnia z ukochaną osobą. Zazwyczaj, ponieważ nadal tkwimy w izolacji. Jak, więc zaskoczyć swoją drugą połówkę? Róże, szampan? Oczywiście przydadzą się. Jednak w tym roku szczególnie, proponuje coś ekstra. Zdobądź się na odwagę i zamów sesję kobiecą. Gwarantuje, że Twój mężczyzna będzie w niebo wzięty, widząc Twoje zmysłowe pozy na fotografii. Jest to także świetny pomysł na wykorzystanie takiego ujęcia jako wall decor w sypialni, w formie plakatu bądź obrazu. fotografia kobieca gdańsk

Nagość zakryta, elegancko, zmysłowo i nie nachalnie. Tylko takie fotografie wykonuje. Jednak jeśli nadal nie czujesz się na to gotowa, fotografia portretowa w ulubionym stroju, również będzie dobrym wyborem. Wybierz jakąś zwiewną sukienkę lub lekko prześwitującą bluzkę, strój w którym poczujesz się kobieco i wyjątkowo. Niech to będzie strój, w którym najprawdopodobniej nie miałabyś odwagi wyjść na ulicę, ale ten jeden raz, w tym szczególnym momencie, odważysz się w nim pokazać.

Fotografie kobiece jak z magazynu? O krok dalej…

Jeśli chcesz gwarancji sukcesu, zapytaj o pomoc profesjonalnej wizażystki. Dziewczyny, z którymi współpracuje mają umiejętności na najwyższym poziomie, pracują przy sesjach dla magazynów i teatru. Wykonają dla Ciebie indywidualny makijaż, według Twoich preferencji oraz pomogą w poskromieniu włosów.

Być może zaciekawiłam Cię na tyle, żeby zaznajomić się z konkretną ofertą. Sesja buduarowa trwa zawsze minimum 2 godziny, z racji na szczególny charakter, portretowa godzinę. Szczegółowy cennik znajdziecie na mojej stronie w zakładce „art” (sesje buduarowe) oraz „portrety„.

 

Podobają Ci się moje prace? Zapoznaj się z moją całą ofertą. Oprócz fotografii kobiecej , buduarowej oraz portretowej. Zajmuje się również fotografią dziecięcą,  fotografią rodzinną, wykonuje zdjęcia biznesowe oraz fotografię wnętrz. Jeśli chcesz być na bieżąco z moją ofertą i licznymi promocjami, zapraszam  do polubienia mojego profilu społecznościowego na facebooku! Aby umówić sesję proszę pisać na mój adres e-mailowy lub dzwonić. Szczegóły w zakładce kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.