Fotografia nieruchomości w Trójmieście. Wyróżnij swoje ogłoszenie.

Fotografia nieruchomości w Trójmieście. Wyróżnij swoje ogłoszenie.

fotografia nieruchomości TrójmiastoWydaje się, że w dobie internetu można szybko wystawić i nabyć każdą nieruchomość. Ilość ogłoszeń w dużych miastach może być przytłaczająca. Ceny trójmiejskich nieruchomości rosną a potencjalnych nabywców pomimo pandemii nie ubywa. Jednak co sprawia, że jedno ogłoszenie szybko znika a drugie wisi całymi miesiącami? Rozmawiałam z kilkoma pośrednikami i okazuje się, że często decyduje pierwsze wrażenie, czyli konkretny tytuł ogłoszenia oraz wysokiej jakości fotografie nieruchomości.

 

Najważniejsze pierwsze wrażenie!

Przyciągnij uwagę profesjonalnymi zdjęciami mieszkania oraz jasnym tytułem aukcji.

fotografia nieruchomości Trójmiasto

Ogłoszenie jest najważniejszą wizytówką mieszkania. Często, przeglądając aukcje, potencjalni nabywcy oceniają nieruchomość w ciągu ułamków sekund. Niejasny tytuł, nie podający podstawowych informacji sprawia, że ogłoszenie ginie w gąszczu innych lepiej przygotowanych. Wbrew pozorom to już podczas tworzenia samego ogłoszenia i umieszczania go na portalu zapada decyzja o przyszłych losach nieruchomości. Czy negocjacje się odbędą? kto kupi nasze mieszkanie, jak szybko to nastąpi i za jaką kwotę.

Skuteczna oferta sprzedaży, elementy.

Trzy elementy oferty składają się na skuteczność reklamy. Składowe to: konkretny tytuł, w którym znajdują się, lokalizacja nieruchomości, metraż, ilość pokoi oraz cena, fotografie najwyższej jakości, tworzące spójny opis, pokazujące wnętrze, wszystkie pokoje, ewentualny widok z balkonu, budynek z zewnątrz oraz kompletna treść.

fotografia nieruchomości TrójmiastoOferta musi budzić zaufanie, być atrakcyjna i przykuwać uwagę potencjalnego nabywcy. Przede wszystkim ogłoszenie musi podawać rzetelne informacje. 

Fotografia nieruchomości, odpowiednie przygotowanie.

Przed opublikowaniem swojego ogłoszenia warto zapoznać się z konkurencyjnymi aukcjami. Szczególnie zwrócić uwagę na te przygotowane przez profesjonalistów, agencje zajmującymi się handlem mieszkaniami. Tytuł oraz zdjęcie główne są najważniejsze. To one sprawiają, że wzbudzają zainteresowanie przyszłego nabywcy, który zechce zapoznać się ze szczegółami ogłoszenia.fotografia nieruchomości Trójmiasto

Fotografie mieszkania powinny być wykonane przy świetle dziennym, najlepiej przy pomocy statywu. Zdjęcia muszą pokazać układ mieszkania, wszystkie pokoje, widok z okien oraz budynek z zewnątrz. Ważne jest przygotowanie mieszkania. Pochowanie zbędnych rzeczy to absolutny obowiązek sprzedającego mieszkanie. Potencjalnego inwestora nie interesują nasze szczoteczki do zębów,zabawki zwierząt itp. Warto zadbać, także o dodatkowe elementy wystroju. Eleganckie świeczki, ładne narzuty na łóżkach czy świeże kwiaty na stole to detale, które sprawiają, że mieszkanie wydaje się przytulniejsze i wpływają na pozytywny odbiór naszego ogłoszenia. Dobre zdjęcia, profesjonalnie wykonane, z dbałością o detale, podnoszą wartość naszego ogłoszenia o 100%. Zdjęcia jednak muszą być rzetelne, nadmierny retusz mógłby przynieść odwrotny skutek. Nabywca odwiedzając nasze mieszkanie, mógłby poczuć się oszukany i stracić zaufanie do sprzedawcy.

fotografia nieruchomości TrójmiastoSkutecznego ogłoszenia nie da się przygotować w 5 minut . Warto poświęcić czas oraz zainwestować niewielkie stosunkowo do wartości nieruchomości środki, aby ogłoszenie miało szanse zaistnieć na szybko rozwijającym się rynku mieszkalnym.fotografia nieruchomości Trójmiasto

Jestem fotografem z 10 letnim doświadczeniem w branży. Moje fotografie pomogły w sprzedaży już kilkunastu mieszkań oraz domów. Zapraszam serdecznie do kontaktu. Z chęcią odpowiem na Wszystkie pytania.

 

Fotografia nieruchomości to tylko część mojej działalności oprócz niej zajmuje się również fotografią portretową, rodzinną, wykonuje zdjęcia dla ludzi biznesu Zapraszam także na mój profil społecznościowy na instagramie! Moje dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.