Fotografia noworodkowa na 2023 rok.

Fotografia noworodkowa na 2023 rok.

Fotografia noworodkowa w nowych aranżacjach! Przygotowałam dla Waszych pociech cudowne nowe aranżacje na 2023 rok. Zapoznaj się z pierwszymi zdjęciami stworzonymi w nowych scenografiach a zakochasz się tak jak ja i rodzice tych maleństw!

Rustykalne blue. Czyli fotografia noworodkowa w wiejskim klimacie.

Piękne, emaliowane wiaderko z kwiatowym wzorem, jest oryginalnym rekwizytem „dorwanym” na targu staroci. Jedyne i niepowtarzalne, cudownie komponuje się z rustykalnymi owijkami w podobnej kolorystyce oraz delikatnymi ubrankami w koronkach. Całość dopełnia kwiatowa opaska w podobnej gamie kolorystycznej. Oczywiście naturalny liść eukaliptusa współgra z całością. Ta scenografia, jest obecnie jedną z moich ulubionych, wybieranych na sesjach noworodkowych.

Wrzosowe maleństwo. Stylizacja noworodkowa w głębokich fioletach.

Kolory tej aranżacji są niesamowite i bardzo dziewczęce. Chociaż chłopców także potrafię sobie wyobrazić, być może w połączeniu z brązowymi ubrankami w stylu vintage. Różnorodność moich akcesoriów sprawia, że każde tło można dostosować i pokazać w trochę inny sposób. Czekam, więc na chętnych rodziców, nie tylko dziewczynek, ale także i chłopców 🙂

Dziewczęcy róż w nowej rustykalnej odsłonie. Fotografia noworodkowa, tło tylko dla dziewczynek.

Coś dla naszych małych księżniczek. W nieco innej odsłonie, różowa aranżacja. Nowe słodkie ubranko w rustykalnym klimacie to już sama słodycz.

 

Kolejny futrzak. Czyli fotografia noworodkowa dla zwolenników minimalizmu i jasnych kolorów.

Futrzaki to hit już od dłuższego czasu. Świetnie sprawdzają się, zwłaszcza przy troszkę starszych noworodkach, które mają już pierwsze humorki i nie koniecznie chcą spać 🙂 Białe futerko, dołącza do stałego zestawu, czyli nude, pudrowego różu i szarości. Oczywiście białe tło, świetnie sprawdzi się we wszystkich wnętrzach jako np foto obraz.

Fotografia noworodkowa jest dla mnie szczególnym rodzajem fotografii. Wymaga dużo cierpliwości i miłości do dzieci. Jest to główne moje zajęcie. Jednakże namawiam do zapoznania się z całością mojego portfolio, w tym fotografią rodzinną , ciążową , kobiecą, fotografią biznesową dla osób indywidualnych oraz firmfotografią wnętrz  do ogłoszeń aukcyjnych i wieloma innymi. Naturalnie zapraszam  do subskrypcji mojej strony na  Instagramie  oraz nowego profilu rodzinnego Newborns. Bądź na bieżąco z moimi licznymi promocjami i nowościami. Like it!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.