Fotografia noworodkowa. Nowa stylizacja dla chłopców.

Fotografia noworodkowa. Nowa stylizacja dla chłopców.

Rodzice często pytają mnie o stylizacje chłopięce w fotografii noworodkowej. Być może rzeczywiście więcej ogląda się zdjęć słodkich dziewczynek, z pięknymi sukienkami i opaskami. Jednak chłopaki są równie ważni i oczywiście o nich nie zapominam. Chociaż większość moich stylizacji noworodkowych jest uniwersalna i przy dobraniu odpowiednich ubranek pasują do obu płci, posiadam kilka teł wybitnie chłopięcych. Poniżej zapoznacie się z opisem nowej stylizacji w mojej fotografii noworodkowej.  Po więcej szczegółów odnośnie oferty zapraszam do zakładki „fotografia noworodkowa”.

Fotografia noworodkowa Gdańsk. Najnowsza stylizacja.

Zdarza się, że w okresie niemowlęcym, trudno jest na pierwszy rzut oka rozpoznać płeć dziecka, warto kilkoma drobiazgami ją uwidocznić . Ciemne, stalowe odcienie szarości, podkreślają chłopięcy charakter fotografii noworodka. Kilka faktur miękkich futerek, w srebrnym kolorze ocieplają zdjęcia. Dziecko owijam  w elastyczną owijkę lub dobieram spodenki w błękitnym kolorze. Do wyboru na małe chłopięce główki, są również różne czapeczki. Ubranka dobieram podczas sesji, dlatego też rodzice nie muszą od razu decydować się na jedną z opcji.fotografia noworodkowa gdańsksesje noworodkowesesje noworodkowe

Stylizacja w połączniu z rekwizytami w wersji mini tj. samolocik lub gitara nadają indywidualny charakter fotografii noworodkowej. I tak tutaj, tata nalegał na kilka zdjęć w stylu rock and rollowym. Śmieszne minki chłopca świetnie komponowały się z tą wizją. Fotografia noworodkowa nie tylko wyszła pięknie, ale także nabrała indywidualnego charakteru. Kto wie być może sfotografowałam przyszła gwiazdę rocka ? : )

Minimalizm tła pozwala również na wykorzystanie go w fotografii detali, takich jak nasze ulubione, małe stópki i rączki : ) Takie subtelne ujęcia są przepiękne i podkreślają kruchość nowo narodzonego maluszka. Ponadto kolorystyka stylizacji „stalowej” świetnie komponuje się z większością wnętrz. Jeśli myślicie o wykorzystaniu fotografii noworodkowej we wnętrzu swojego mieszkania, szarości są zdecydowanie najbardziej uniwersalne.

sesje noworodkowe

Fotografie noworodkową traktuje wyjątkowo. Obecnie stanowi większość moich sesji, jednak zajmuje się również szerzej rozumianą fotografią rodzinną a także portretową , fotografią wizerunkową dla osób indywidualnych oraz firmfotografią nieruchomości  do ogłoszeń aukcyjnych i wieloma innymi. Naturalnie zapraszam  do subskrypcji mojej strony na  Instagramie  aby być na bieżąco z licznymi promocjami i ofertami.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.