Fotografia noworodkowa. Nowe stylizacje dla Twojego maleństwa.

Fotografia noworodkowa. Nowe stylizacje dla Twojego maleństwa.

Fotografię noworodkową traktuje wyjątkowo. Staram się stale ją udoskonalać i upiększać, aby cieszyła zarówno rodziców jak i całą Twoją rodzinę. W lipcu zapowiedziałam kilka nowości i miło mi ogłosić, że już są dostępne. Robione ręcznie rekwizyty, dopracowane kolorystycznie detale. Wersja zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

Nowości w fotografii noworodkowej.  Unikalne stylizacje dla Twojego dziecka.

Fotografia noworodkowa, stylizacja morska. 

Wakacyjny klimat oraz nasza, morska bryza, zainspirowały mnie do stworzenia nowej, tematycznej stylizacji związanej z morzem. Dopracowane stylizacje dodają do fotografii noworodkowej element historii. Takie fotografie nie tylko pięknie wyglądają, ale też zanurzają odbiorcę w magiczny świat, w którym Twój maluszek staje się jego głównym aktorem. Ta morska opowieść może być udziałem zarówno chłopców jak i dziewczynek. W zależności od użytych ubranek, tło dopasujemy do płci dziecka. Dostępne są niebieskie bądź białe spodenki/body dla chłopców. Śnieżnobiałe owijki, moherowe delikatne body dla panienek. Ręcznie wykonana drewniana tratwa z biała z kremowymi detalami będzie idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcieliby w pokoiku dziecięcym wprowadzić kilka detali morskich. Mieszkamy nad morzem i o taką tematykę byłam pytana już nie raz, więc wierzę, że znajdą się w Trójmieście jej amatorzy.

Ta urocza tratwa to mój mały projekt, z którego wykonania jestem szczególnie dumna. Mam nadzieję, że spodoba się Wam równie mocno jak mi : )

fotografia noworodkowa w domu Trójmiasto

 

Dziewczęce sesje fotograficzne w kolorach róż.

O stylizacji typowo dziewczęcej rozmawiałam już z niejedną mamą. Chyba nie będę musiała do niej nikogo przekonywać. Pastelowe róże, przełamane bielą oraz brązem będą idealne dla każdej małej księżniczki. Fotografia noworodkowa w wersji PINK. Urocza i słodka. Dostępna wersja z drewnianym koszykiem lub białym łóżeczkiem.

fotografia noworodkowa w domu

Obie stylizacje są jeszcze gorące : ) Bądź pierwszą rodzinką, która z nich skorzysta i odbierz jedno dodatkowe ujęcie w prezencie!*

Bezpieczne sesje noworodkowe wykonywane w komfortowej przestrzeni Twojego domu, to tylko część mojej pracy. Wykonuje również zdjęcia rodzinne,  w tym sesje ciążowe  . Zajmuję się również fotografią biznesową oraz fotografią wnętrz dla profesjonalnych ogłoszeń sprzedaży nieruchomości. Aby być na bieżąco z moją bogatą ofertą oraz częstymi promocjami, zapraszam  do polubienia mojej strony na Facebooku oraz Instagramie.

* przy zgodzie na publikację fotografii na moich fanpage (RODO).

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.