fbpx

Fotografia portretowa Gdańsk. Pomysł na Walentynki we dwoje.

Fotografia portretowa Gdańsk. Pomysł na Walentynki we dwoje.

Pisałam już o jednym z pomysłów na walentynkowy prezent, fotografii kobiecej, zmysłowej i eleganckiej. Jeśli jednak mamy ochotę na wspólne atrakcje. Zapraszam do fotografii portretowej we dwoje!

Fotografia portretowa jako wall decor.

Macie pełno swoich zdjęć z telefonu natomiast po wydrukowaniu nie wyglądają one zachwycająco? Niestety, często tak bywa. Aparaty w telefonie pomimo czasem nawet niezłych parametrów technicznych, nigdy nie dadzą nam tej jakości obrazu co zdjęcia wykonane profesjonalnym sprzętem. Zdjęcia takie mają wyglądać dobrze przede wszystkim na małych ekranach. W drukach średnio i wielkoformatowych takich jak używamy np. w dekoracjach wnętrz potrzeba czegoś więcej, znacznie więcej.

Jeśli, więc marzy Wam się wspólne, pięknie oprawione w ramę zdjęcie, zapraszam do współpracy. fotografia portretowa dla par

Naturalne portrety dla zakochanych.

Często widujemy portrety, które widać na pierwszy rzut oka, są ustawiane. Czasem zwłaszcza w zdjęciach rodzinnych chcemy jedno, dwa takie ujęcia. Wszyscy razem siedząc prosto patrząc się w obiektyw i uśmiechając się, starając się ze wszystkich sił aby uśmiech wyszedł w miarę naturalnie. Takie zdjęcia bardziej dokumentują stan osobowy rodziny niż pokazują wzajemną relację. Na moich fotografiach pragnę uwiecznić emocje, czasem tylko lekko popychając w odpowiednim kierunku, sama szukam odpowiednich kadrów. Dlatego tak ważne jest nastawienie pary do zdjęć, chęć zabawy i zrozumienie istoty sesji. Na sesji rozmawiamy, żartujemy, ale przede wszystkim skupiamy się na Was. Często usłyszycie, „zapomnijcie, że ja tu jestem”. Jest to oczywiście, w pewnym sensie gra, jednak czasem może to przyjąć formę wręcz pewnej fototerapii dla par. Żyjemy bowiem w swojej codzienności, wykonując pewne rzeczy mechaniczne, nie zastanawiając się głębiej nad swoimi relacjami. Wiele osób mówi, że pomimo iż spędzają ze sobą dużo czasu, dawno nie czuli takiej prawdziwej intymności jak podczas wspólnej romantycznej sesji.

Fotografia studyjna lub plenerowa dla par, co wybrać?

fotografia portretowa dla par w studiu GdańskPowiedziałabym, że jest to Wasz wybór. Romantyczne zdjęcia można wykonać zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniu studyjnym. Myślę, że w jakimś stopniu trochę łatwiej o naturalność w plenerze w otoczeniu natury. Na sesje w plenerze zawsze wybieram miejsca jak najbardziej oddalone od przypadkowej publiczności, gwarantujące nam minimalny poziom prywatności. Oczywiście nie ma z tym absolutnego problemu w fotografii studyjnej, gdzie jesteśmy tylko w trójkę, fotograf plus para. Studio gwarantuje nam także wygodną niezależność od pogody, tak kapryśnej zwłaszcza zimą. Jednak czasem warto trochę zaryzykować aby złapać tą rzadką w Trójmieście śnieżną aurę. Ostatnio naprawdę aż zaskakującą. Niezależnie, więc co wybierzecie czy bezpieczne zacisze studia czy śnieżne krajobrazy, będzie to tylko tło, dla waszej wzajemnej relacji i uczuć, które będziemy starać się uzewnętrznić.fotografia portretowa dla par

Walentynki to wspaniały pretekst do wspólnych fotografii. Raz w roku zaszaleć i sprawić sobie wspólne niezapomniane przeżycie, którym będziecie się cieszyć przez długie lata.

 

 

Fotografia portretowa dla par to tylko ułamek mojej pracy. Oprócz niej zajmuje się fotografią kobiecą, rodzinną, fotografią dziecięcą,  wykonuje zdjęcia biznesowe oraz fotografię wnętrz. Relacjonuje rodzinne eventy również w postaci fotografii ślubnej Jeśli chcesz być na bieżąco z moją ofertą i licznymi promocjami, zapraszam  do polubienia mojego profilu społecznościowego na facebooku lub instagramie! Aby umówić sesję proszę pisać na mój adres e-mailowy lub dzwonić. Szczegóły w zakładce kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.