Fotografia portretowa Trójmiasto – romantyczny pomysł na Walentynki

Fotografia portretowa Trójmiasto – romantyczny pomysł na Walentynki

Przed nami najbardziej romantyczny dzień w roku, święto zakochanych, Walentynki. Jeśli szukacie oryginalnego sposobu na spędzenie tego dnia, polecam fotografię portretową dla dwojga! Jeśli Twój partner nie pała chęcią do „pozowania”, na pewno będzie w siódmym niebie, jeśli na Walentyki pokażesz mu swoje, zmysłowe zdjęcia buduarowe. Fotogafia portretowa Trójmiasto czy też fotografia buduarowa? Każda z opcji będzie ekscytującym pomysłem.

Romantyczna fotografia portretowa w Trójmieście- uwiecznij swoje uczucia.

fotografia portretowa GdańskPrawie każda kobieta marzy o chociaż jednym „przyzwoitym” zdjęciu ze swoim mężczyzną. Na telefonie pełno zdjęć z imprez, ale nie widzisz żadnego, które nadaje się na wydrukowanie i powieszenie na ścianie w sypialni? Dobrze to znam :). Walentynki to świetny pretekst do namówienie swojej drugiej połówki do wykonania wspólnej fotografii portretowej. Zaufaj fotografowi, potraktujcie to jak dobrą zabawę. Jestem po to, aby Was pokierować. Być może warto przyjść tylko z dobrym nastawieniem. Trochę się poprzytulacie, coś powiecie „na uszko”, spojrzycie w oczy, pośmieje z sytuacji i już, piękne romatyczne zdjęcie gotowe! Fotografię portretową w Trójmieście możemy wykonać w studiu lub plenerze np nad morzem. Gdy pogoda nie dopisuje studio jest zawsze bezpieczniejszym wyjściem. Korzystam ze studia wyposażonego w różne plany zdjęciowe, dlatego fotografie wyglądają intymnie, jak wykonane w eleganckim domu. 

Fotografia buduarowa – podaruj swojemu partnerowi seksowne zdjęcia.

Te fotografie wymagają trochę pewności siebie i przełamania pewnych barier. Przekonasz się jednak jak świetnie poczuć się seksownie i  fotografia portretowa Trójmiastokobieco przed obiektywem. Pretekstem będzie prezent na Walentynki, ale zrobisz to dla siebie! Nie jest to tylko upominek dla partnera, ale cudowna pamiątka dla siebie na lata! Fotografie buduarowe w Trójmieście, wykonuje jedynie w miejscach gwarantujących prywatność i intymność. Może to być studio, dom klientki lub specjalnie do tego wynajęty pokoj hotelowy. Jesteśmy tylko we dwie, co gwarantuje poczucie komfortu. Zdjęcia buduarowe z racji na swoje intymne zabarwienie wymagają więcej czasu. Dajemy sobie czas na przebieranki, odpowiednie ułożenie ciała, ewentualne powtórki. Wszystko po to, aby efekt był powalający!

fotografia buduarowa GdańskStyczeń to najbardziej odpowiedni czas na rezerwację sesji fotograficznej na Walentynki. W przypadku sesji buduarowej wykonanej z myślą o prezencie na 14 lutego, styczeń /początek lutego to mówiąc kolokwialnie ostatni dzwonek na zaplanowanie i wykonanie sesji. Dlatego zapraszam do kontaktu. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i doradzę.

Jestem fotografem z 10lenim doświadczeniem. Oprócz fotografii portretowej Trójmiasto wykonuję również fotografię ślubną w Trójmieście i okolicach,  zdjęcia rodzinne, fotografię dziecięcą oraz noworodkową,  zdjęcia biznesowe Gdańsk oraz zdjęcia wnętrz w Trójmieście . Zapraszam do kontaktu! 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.