Fotografia rodzinna Trójmiasto jako prezent na Dzień Mamy

Fotografia rodzinna Trójmiasto jako prezent na Dzień Mamy

fotografia na dzień mamyZbliża się Dzień Matki. Każdy z nas chciałby ofiarować swojej, jak najpiękniejszy prezent. Co powiesz na niebanalny pomysł zamówienia sesji fotograficznej u profesjonalisty? A może sprawić sobie frajdę i razem z mamą wziąć w niej udział? Fotografia rodzinna Gdańsk zaprasza.

Wyjątkowy dzień -wyjątkowy model

Nasze Mamy choć raz w roku mogą poczuć się wyjątkowo. W podzięce za trud, jaki włożyły w nasze zachowanie, chcielibyśmy obdarzyć je jakimś szczególnym prezentem. Doskonałym, niebanalnym pomysłem, jest zamówienie profesjonalnej sesji zdjęciowej. Nasza rodzicielka będzie się mogła poczuć jak gwiazda – w centrum uwagi. Obojętne, czy wybierzecie zdjęcia portretowe w studio, czy uznacie, że lepsza jest fotografia rodzinna Gdańsk, zdjęcia będą nieocenioną pamiątką. Pozostaną z nami na długi czas. Dobrze jest zdać się na wskazówki obsługującego nas fotografa, który te piękne chwile utrwali w obiektywie.

Fotografia rodzinna Trójmiasto – komfort jest ważny

Kiedy już Mama otrzyma prezent, który na pewno sprawi jej mnóstwo radości, będziecie się zastanawiać, jak się ubrać, jakie akcesoria wziąć ze sobą. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi. W dużej mierze zależy to od tego, w jakiej scenerii sesja będzie się odbywać. Najważniejsza podczas pozowania jest samopoczucie modela. Sesja to nie egzamin – nie warto ubierać się w oficjalne uniformy. Będziemy czuć się niewygodnie i nasze zdjęcia portretowe Gdańsk wyjdą niekorzystnie i sztucznie. Jeżeli pozujecie razem z Waszą Mamą, ubierzcie się w ubrania o podobnych kolorach. Niekoniecznie muszą to być identyczne zestawy ubraniowe. Dobrze wyglądają obok siebie kolory z tej samej palety barw, ale w różnych odcieniach. Ja swoim klientkom proponuje wykonanie do sesji profesjonalnego makijażu. Subtelne podkreślenie urody nie tylko dodaje pewności siebie, ale także poprawia efekt końcowy zdjęć.

Dopasuj scenerię do swojego charakteru

Wybór miejsca , gdzie zrobimy sesję fotograficzną, to kolejny, bardzo ważny aspekt. Ważne, aby sceneria pasowała do wyglądu modela, czy modeli. Żebyśmy się w niej dobrze czuli i w jakimś stopniu z nią utożsamiali. Trudno sobie przecież wyobrazić dobre zdjęcia, kiedy Mama pozuje np. w długiej, zwiewnej sukience na tle ściany z graffiti. Chyba,że z założenia chodzi o pokazanie kontrastu. Najlepiej jednak wybrać takie miejsce, aby wpasować się w nie stylistycznie. Fotografia rodzinna Trójmiasto wygląda wtedy najkorzystniej.

Innym, ważnym punktem sesji, jest pora dnia, kiedy ją robimy. Ma wpływ na jakość światła, a tym samym na efekt końcowy. Warto zastanowić się nad zrobieniem sesji w tak zwanej „złotej godzinie”, kiedy wschodzące, czy zachodzące słońce daje niesamowite światło. Oczywiście wymaga to pewnego rygoru pracy, ale może damy radę? Jako fotograf z dużym doświadczeniem chętnie doradzę, jaki plener, o jakiej porze byłby najbardziej odpowiedni dla Twojej Mamy, czy dla Waszej rodziny. Jeśli więc nie masz jeszcze wybranego prezentu dla swojej Mamy, to zachęcam do skorzystania z mojej oferty! Profesjonalne zdjęcia portretowe Trójmiasto, czy fotografia rodzinna Gdańsk będą doskonałym podarunkiem. Uchwycone w kadrze piękne, radosne chwile będą nas cieszyć przez długie lata. Skontaktuj się ze mną i podaruj swojej Mamie ten oryginalny prezent! Zapraszam serdecznie!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.