Fotografia ślubna Gdańsk – kulisy

Fotografia ślubna Gdańsk – kulisy

Jeśli jesteście ciekawi, jak powstaje fotografia ślubna  ,zapraszam do lektury.

Fotografia ślubna Gdańsk – kulisy

Muszę przyznać, że przy tej sesji wszystko dopisało. Cudowna para, najzdolniejsza wizażystka, z którą współpracuję od dawna – Agata Cieślak (polecam: https://www.agatajuliamakeup.com) Wizaż i fryzurę przygotowaliśmy w domu. Zdarzało nam się już przygotowywać modelki na pace mojego Kangura, ale tak jest zdecydowanie wygodniej 😉

Na miejsce dotarliśmy dosyć późno, gdyż tzw. złota godzina ( czas kiedy to słońce chyli się ku zachodowi, przestaje być ostre a zmienia się w piękne złote refleksy) trwała już od dobrych 30 minut. Trudno… trzeba było działać szybko! Tona sprzętu, kilka toreb „przydamisiów” z ręcznikami, blendami, środkami na komary itp, wszystko szybko przerzuciliśmy na plaże i ustawiamy. Tu wielki szacun dla naszej parki, miłość aż biła ze zdjęć.

Wybraliśmy miejsce dość odosobnione, ale nadal przy pięknej pogodzie znaleźli się przypadkowi widzowie. Na szczęście podekscytowani sesją młodzi nie zwracali na nich uwagi.

Fotografia  ślubna Trójmiasto – triki…

Aby nasza fotografia ślubna Gdańsk wyglądała niepowtarzalnie, zawsze próbuję rożnych metod, które dla laików mogą wyglądać śmiesznie lub dziwnie. Na szczęście zazwyczaj moje pomysły spotykają się z pełnym zaufaniem i tekstami : „nie czaję koncepcji, ale ok –  rób” 🙂 i tak… jak zrobić fale w bezwietrzny dzień? Wystarczy wiaderko i pomocnik, który kilkanaście razy wyleje wodę na naszą parę imitując falę…polecam spróbować! Za którymś razem się uda! Efekt całkiem naturalny. (P.S. wiaderko na plaży to jeden z „przyda mi się”).

Innym trikiem który stosuję to odbicia, które dają ciekawe efekty. Można stosować rożnego rodzaju pryzmaty, lusterka, czy chociażby monitory telefonów przyłożonych przed samym obiektywem. Efekty mogą być trochę przypadkowe, ale warto spróbować jeśli zależy nam, aby fotografia ślubna Gdańsk była zupełnie wyjątkowa.

Podczas naszej sesji ślubnej mieliśmy przepiękny zachód słońca, piękne złote światło, właściwie z gotowymi fotografiami. Nie musiałam zbyt wiele robić. Oczywiście nadałam zdjęciom odrobinę „mojego stylu” w postprodukcji, ale to temat na oddzielny artykuł.

Rezultaty :

Zapraszam do kontaktu ze mną osoby, którym zależy na kreatywnych i wyjątkowych zdjęciach ślubnych, ale nie tylko. W mojej ofercie znajduje się też zdjęcia biznesowe, fotografia rodzinna Gdańsk, a także fotografia dziecięca Trójmiasto. Zajmuję się również fotografia artystyczną. Pracuje na terenie Trójmiasta, ale też dojeżdżam w inne części Polski. Gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.