Fotografia ślubna – romantyczne zdjęcia w plenerze.

Fotografia ślubna – romantyczne zdjęcia w plenerze.

Chociaż śluby są w tym roku mniej liczne, nadal się odbywają. Nie dajmy się, więc zwariować. Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu i zasługujemy aby przeżyć go równie wyjątkowo jak wcześniej nasi rodzice.  Uwiecznić chwile miłości pozwala nam fotografia ślubna, narzeczeńska. fotografia ślubna w plenerze Gdańsk

Fotografia ślubna- miłość na pierwszym planie.

Ślub to jedna z nielicznych okazji aby namówić swojego ukochanego mężczyznę do pozowania. Jeśli masz tak jak ja i milion innych kobiet, opornego na aparat narzeczonego, namów go na wspólna sesje z okazji zaręczyn. Na sesji ślubnej lub narzeczeńskiej dbam o luźną atmosferę. Często traktujemy to jak zabawę, wspólny spacer, rozmowę. Aparat jest cichym towarzyszem. Sesje fotograficzne są okazją do oderwania się od stresujących przygotowań do ceremonii  i chwilą na przypomnienie sobie dlaczego idziecie razem do ołtarza. Przypomnij sobie chwilę gdy się poznaliście, pierwsze randki, wspólne wakacje. Radość i miłość jaką do siebie czujecie.

Romantyczna fotografia w plenerze.

Sesje fotograficzne dla par wykonuję w miejscach zapewniających maksimum intymności. Zapomnijcie o przetłoczonych ulicach głównego miasta, zdjęciach na tle zabytków. Pragniecie fotografii murów czy siebie i swoich uczuć? Oczywiście, że swoich uczuć! Taki nastrój zapewnią nam mniej znane parki, lasy bądź nasze piękne złote plaże z dala od bulwarów. Zachód słońca, ostatnie promienie i Wy ze swoją miłością. Nie można wyobrazić sobie bardziej romantycznej scenerii.fotografia ślubna w plenerze Gdańsk

Celebrujmy miłość i rozpoczęcie wspólnej podróży jako rodziny. Takich chwil nie powtórzymy.

Fotografia ślubna? Także bez obrączek.

Nie decydujesz się na ślub a nadal chcesz uwiecznić swoją miłość? Nie tylko formalne związki na to zasługują. poczuj nastrój i umów się na sesję dla par. Romantyczne zdjęcia pięknie wyglądają w naszych domowych wnętrzach. 

 

W branży fotograficznej pracuję już 10 lat. Fotografia ślubna to część mojej pracy. Wykonuję fotografię portretową,  zdjęcia biznesowe Gdańsk oraz fotografię wnętrz .  Fotografuję eventy rodzinne. Zapraszam także na mój profil społecznościowy Aleksandra Lauda Fotografia!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.