Fotografia Ślubna Trójmiasto – fotoreportaż vintage za darmo dla wybranej pary!

Fotografia Ślubna Trójmiasto – fotoreportaż vintage za darmo dla wybranej pary!

Święto zakochanych już za tydzień, przyroda budzi się powolutku do życia. Miłosna atmosfera natchęła mnie do ogłoszenia specjalnego konkursu, Fotografia ślubna Trójmiasto – konkurs w stylu vintage! Jeśli planujecie ślub wczesną wiosną i nie zdecydowaliście się na dodatkowe wydatki związane z fotografią ślubną. Być może to Was obdaruje fotoreportażem ze ślubu i wesela za darmo!

Fotoreportaż ślubny w Trójmieście lub okolicach – wygraj fotoreportaż za darmo!

fotografia ślubna Gdańsk konkursFotografia ślubna jest bardzo wymagającą i odpowiedzialną dziedziną sztuki. Z wybraną parą spędzę cały cudowny dzień od przygotowań, po ceremonię i wesele do oczepin. Jakie warunki trzeba spełnić? Niestety nie jestem w stanie wybrać kilku par i nie każdy styl wesela będzie odpowiedni , w tym konkursie. Jeżeli pragniecie zdobyć fotoreportaż ślubny w moim wykonaniu, musicie spełnić kilka warunków. Po pierwsze, napisać e-mail, poprzez mój formularz kontaktowy lub bezpośrednio na : aleksandralauda@gmail.com. Opiszcie krótko plan ślubu i wesela, miejsce, styl, ewentualne dekoracje, oświetlenie, suknie panny młodej. Następnie załączcie, kilka dodatkowych zdjęć. Mile są widziane Wasze zdjęcia oraz fotografie z miejsca ślubu lub linki do wybranej lokalizacji. Naturalnie można napisać kilka słów o sobie i swoim związku.

Fotoreportaż ślubny Trójmiasto – czego szukam u mojej idealnej pary?

Będę szczera, zależy mi na przepięknych zdjęciach w stylu rustykalnym. Dlatego fotoreportaż ze ślubu w plenerze byłby idealny. Otoczenie wiejskie lub na wiejskie stylizowane, suknie koronkowe w stylu vintage, luźna atmosfera. Ślub powinien odbyć się na wiosnę, najlepiej kwiecień- maj. Niestety zgłoszenia z datą slubu po 10.06.2020, nie będą przeze mnie rozpatrywane. Najważniejsze, nie decyduje kolejność zgłoszeń a ich jakość. Obiecuje odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia. Czas rozpatrywania zgłoszeń do końca lutego. Chociaż rezerwuje sobie możliwość szybszego zakończenia konkursu.

Fotografia ślubna Trójmiasto, konkurs – lokalizacja.

Fotoreportaż ślubny, który oferuje, skierowany jest głownie do par z terenów Gdańska bądź okolic. Jednakże nie wykluczam wybrania pary spoza naszego regionu, jeśli lokalizacja ślubu będzie wyjątkowo urokliwa. W przypadku lokalizacji spoza Gdańska rezerwuje sobie możliwość poproszenia o zwrot kosztów dojazdu lub/i ewentualnego noclegu.

Fotografia ślubna Trójmiasto – konkurs fotoreportaż za darmo.fotografia ślubna Gdańsk kokurs

Co otrzymuje ode mnie wybrana para, która wygra fotoreportaż ślubny? Minimum 500 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, w wersji cyfrowej, oczywiście wyretuszowane w stylu vintage. Zdjęcia z całego dnia przygotowania,ślub, wesele. Konkurs nie obejmuje sesji narzeczeńskich oraz sesji portretowej w innym dniu. WAŻNE! Para musi wyrazić zgodę na publikację zdjęć z całego wydarzenia! Niestety inne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Umowę podpisujemy tak jak w przypadku wykonania normalnej usługi płatnej.

Z chęcia odpowiem na wszystkie pytania. Zgłoszenia proszę wysyłać pod adres e-mailowy: aleksandralauda@gmail.com do końca lutego. Fotografia ślubna to część mojej pracy. Fotografuję od 10 lat w kraju i za granicą. Oprócz fotografii portretowych, wykonuję zdjęcia rodzinne, fotografię dziecięcą oraz noworodkową,  zdjęcia biznesowe Gdańsk  oraz fotografię wnętrz . Zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz