Fotografia ślubna Trójmiasto. Powrót sesji ślubnych w nowym kameralnym charakterze.

Fotografia ślubna Trójmiasto. Powrót sesji ślubnych w nowym kameralnym charakterze.

Powoli wracamy do normalności. Sytuacja pandemiczna znacznie się poprawiła a odwołane w zeszłym roku śluby, w tym roku wracają w nowej kameralnej wersji. Krótka msza, kilka zdjęć z rodziną oraz sesja ślubna młodej pary w plenerze. Oto najczęstszy zestaw fotografii ślubnej 2021.

fotorelacja ślubna w kościele Śluby 2021 w nowej odsłonie oraz fotografia ślubna w pigułce.

Śluby w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, pozbawione przepychu, skupiają się na tym co najważniejsze. Zawarciu małżeństwa, przysięgi miłości i obietnicy wspólnego zgodnego życia. Huczne wesela zostały zamienione na skromne obiady, na których najczęściej fotograf już nie jest potrzebny. Młode pary decydują się na fotorelacje z samej ceremonii, kilka zdjęć po ślubie w okolicach kościoła lub urzędu oraz romantyczną sesję we dwoje, w późniejszym terminie.

Osobiście jestem zwolenniczką kameralnych ślubów i nie uważam aby taka forma była w jakikolwiek sposób gorsza od hucznych wesel. Sama zdecydowałam się na ślub w zeszłym roku w gronie 40 najbliższych osób i absolutnie nie żałuję swojej decyzji. Jednocześnie wiem jakie wyzwanie logistyczne i niepokój towarzyszą młodym w organizacji ślubu w dobie pandemii. Trzeba jednak starać się żyć normalnie i nie rezygnować z tak ważnych dla Nas rzeczy.

Fotografia ślubna Trójmiasto.  Elastyczność warunków.fotorelacja ślubna w kościele

Jako fotograf i osoba która ma za sobą organizację ślubu „pandemicznego”, staram się dopasowywać do zmieniającej się sytuacji. W umowie ślubnej zawieram możliwość zmiany terminu ślubu, bez dodatkowych kosztów dla pary młodej. W sytuacji gdy wyjątkowo nowy termin jest już zajęty , zobowiązuję się do znalezienia dla siebie godnego zastępstwa. Termin sesji ślubnej w plenerze dopasowujemy do pogody oraz możliwości pary młodej i fotografa. W nielicznych przypadkach, takich jak np. wyjazd młodych, sesja fotograficzna przeprowadzona jest w dużo późniejszym terminie. W 9 na 10 przypadków portrety wykonujemy w pierwszych 2 tygodniach po ślubie.fotografia ślubna Gdańsk

Sesja ślubna w plenerze. Romantyczny spacer we dwoje.

Gdy emocje i nerwy związane ze ślubem opadną czas na to co najprzyjemniejsze. Tu być może panowie by się nie zgodzili, zapewniam jednak, że zawsze zależy mi spontanicznych, naturalnych kadrach a sesje ze mną są dla większości par przyjemnością. Wynika to z tego, że staram się par nie ustawiać a sesja polega głownie na wspólnym spacerze, rozmowie i wygłupach. Fotografie przy okazji robią się same. Przynajmniej tak ma wyglądać : )

Wyjątkowa fotografia ślubna to część mojej pracy, z przyjemnością wykonuje również zdjęcia rodzinne,  w tym sesje ciążowe oraz stylizowane, domowe sesje noworodkowe . Zajmuję się również fotografią dla ludzi biznesu oraz fotografią nieruchomości . Chcesz być na bieżąco z moją ofertą i licznymi akcjami promocyjnymi, zapraszam  do polubienia mojej strony na Facebooku oraz Instagramie.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.