Fotografia studyjna Gdańsk. Zapoznaj się z najnowszymi zmianami.

Fotografia studyjna Gdańsk. Zapoznaj się z najnowszymi zmianami.

Od dłuższego czasu współpracuje z gdańskim studiem fotograficznym Shipyard. W styczniu, studio wprowadziło parę znaczących zmian w wyglądzie. Obszerne pomieszczenie studyjne, jak zawsze, zapewnia komfort pracy. Jednak tegoroczne zmiany obejmują wprowadzenie dodatkowych teł. Dla regularnych klientów, oznacza to możliwość wykonania fotografii studyjnych, w kompletnie w nowym klimacie. W tym artykule postaram się przedstawić Wam te wszystkie nowości.

Fotografia studyjna, zmiany na planach zdjęciowych.

Pożegnaliśmy już święta Bożego Narodzenia. Wszystkie choinki, lampki zostały schowane do przyszłych świąt.

Na planie z betonową ścianą, elegancka granatowa sofa zastąpiła obszerne łóżko. Pojawiły się duże, egzotyczne liście, cudowne do wykorzystania, zwłaszcza w portretach kobiecych, np. w fotografii buduarowej. Liście, naturalnie zostały już przeze mnie przetestowane, w kilku sesjach walentynkowych. Efekty zachwyciły! Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła podzielić się z Wami, tymi zdjęciami na moim blogu.

Oczywiście to eleganckie tło, świetnie sprawdza się nie tylko w fotografii kobiecej, ale także w fotografii biznesowej oraz wizerunkowej.

 

 

 

 

fotografia studyjna gdansk

Ściana ze sztukaterią została odświeżona i rozjaśniona. Klasyczne fotele, rodem z pałacu, zostały zestawione w uniwersalnej gamie kolorystycznej: bieli, szarościach oraz brązach. Drewniane elementy mebli pięknie ocieplają tło.

 

 

 

 

 

 

 

fotografia studyjna gdansk

 

Hitem jest ściana z czarną cegłą. Jej odmalowanie wprowadziło kompletnie nowe tło do wykorzystania. Razem ze znaną już bordową, skórzaną sofą, stanowi niezwykle zmysłową całość. Ten industrialny sznyt w zestawieniu z kontrastowym światłem, na pewno spodoba się zarówno mężczyznom jak i kobietom o zdecydowanym charakterze.

 

 

 

 

 

 

fotografia studyjna gdansk

 

 

Dalej, nowością są również tzw. gnieciuchy, czyli tła materiałowe z nieregularną teksturą. Tła, typowo portretowe, spodobają się zwolennikom klasyki. Gnieciuchy zastąpiły dotychczasową strefę boho, czyli płócienny plan o naturalnych, brązowych barwach. Suszone trawy i kompozycje kwiatowe nadal pozostały.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotografia w studiu, część pozostawiona bez większych zmian.

fotografia studyjna gdanskNiezmiennie do wykorzystania jest jednolicie biała, obszerna cyklorama. Strefa pozwala na wykonanie zdjęć z dużą ilością osób. Tło idealne do wykonania zdjęć produktowych oraz biznesowych.

Przypominam, że „białe” nie zawsze musi być białe. Przy umiejętnym wykorzystaniu różnych modyfikatorów światła, od subtelnego po kontrastowe, uzyskać możemy wszystkie odcienie szarości, od jasnego po czarny. Studio dysponuje również papierowymi, jednolitymi tłami. Obecnie w kolorze czerwonym, różowym oraz beżowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fotografia studyjna gdanskPrzy okazji chciałam przypomnieć o starych oraz nowych meblach, krzesłach, fotelach do wykorzystania na wszystkich planach.

Oczywiście meble starannie dobrane do kolorystycznej gamy stref fotograficznych.

 

 

 

 

 

 

Studio Shipyard zmienia się dla Nas, swoich klientów. Tworzą je osoby pełne pasji i zaangażowania, ze świetnym wyczuciem smaku. Gorąco pozdrawiam Shipyard. Mam nadzieję, że utrzymacie ten kurs a współpraca nadal będzie owocowała pięknymi fotografiami studyjnymi. Zapraszam Wszystkich do skorzystania z Naszych usług. Zapewniam, że drugiego studia o takim poziomie klasy i przyjaznej atmosferze, w Trójmieście nie znajdziecie.

Poniżej zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku,  z mojego profilu na Facebooku, pokazującego nowe tła studia.

Jeśli podobają Ci się zmiany koniecznie daj znać, „Like it”!

Uwaga wszystkie umieszczone w tym artykule zdjęcia oraz filmik, zostały wykonane oraz udostępnione dla mnie, przez nieoceniony team Shipyard.

 

Fotografia studyjna stanowi dużą część mojej pracy. Wpływ na kształtowanie, otaczającego modela światła, jest dla mnie niezmiernie ważny. Jeśli  chcesz być na bieżąco z moją całą ofertą, w tym fotografią plenerową, zapraszam  do polubienia mojego profilu społecznościowego na facebooku lub instagramie! Aby umówić sesję proszę pisać na mój adres e-mailowy lub dzwonić. Szczegóły na podstronie „kontakt”.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.