Fotografia wnętrz Trójmiasto

Fotografia wnętrz Trójmiasto

Przeglądając ogłoszenia sprzedaży nieruchomości często można napotkać się na fotografię amatorską, niewątpliwie wykonaną na szybko, za pomocą telefonu. Ponieważ mieszkanie wygląda na nich ponuro, nieciekawie, wręcz odpychająco, potencjalni klienci muszą wykazać się dużą dociekliwością aby dojrzeć szczegóły mieszkania. Czy nie warto, więc zainwestować stosunkowo niewielkie pieniądze, aby sprzedać nieruchomość wartą nierzadko kilka set tysięcy złotych? Odpowiedź wydaje się prosta.

Fotografia wnętrz Trójmiasto – użycie światła zastanego.

Nieruchomości fotografuje z użyciem naturalnego światła zastanego, głownie światła dziennego. Czasem,  zapalam oświetlenie, jeśli mieszkanie dysponuje ciekawym i z tego powodu uznam, że warto je pokazać. W konsekwencji tej metody potencjalny klient widzi nieprzekłamane zdjęcia pomieszczeń. Profesjonalna fotografia wnętrz Trójmiasto ,polega więc na użyciu metody HDR. 

Metoda HDR  (ang. High Dynamic Range image) rejestruje obraz o zakresie luminacji, to znaczy jasności, porównywalnej do zakresu jasności widzianego przez człowieka. Inaczej mówiąc, podbijam cienie oraz redukuje prześwietlenia na fotografii tworząc płynne przejścia tonalne.W konsekwencji, oznacza to wykonanie kilku ujęć tego samego obiektu, w różnym stopniu naświetlenia i późniejsze połączenie ich w jedno perfekcyjnie naświetlone ujęcie. Pomimo tego, że proces ten wymaga większego nakładu pracy, daje najlepsze efekty końcowe. 

Fotografia wnętrz – odpowiedni sprzęt optyczny

Następnym poważnym problemem, często spotykanym w fotografii wnętrz, jest zbyt wąski kąt widzenia. Ponieważ zdjęcia wydają się ciasne, są mało atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Klienci szukają komfortowej, przestronnej przestrzeni, zatem trzeba tak przedstawić mieszkanie aby wydawało się jak największe. Efekt ten, jednakże możliwy jest do osiągnięcia, tylko przy użyciu profesjonalnych obiektywów, które posiadają szeroki kąt widzenia. Bowiem obiektyw tego typu „widzi” wszystko, od jednej do drugiej ściany. Szczególnie jest to ważne w przypadku wąskich pomieszczeń, takich jak łazienki.

Tak więc, zapraszam do skorzystania z mojej profesjonalnej usługi fotografii wnętrz Trójmiasto. Oczywiście jeśli zależy Wam na jakości zdjęć, przy stosunkowo przystępnych cenach. Niewątpliwie jest to najlepsza inwestycja gwarantująca sprawną sprzedaż nieruchomości.

Fotografia wnętrz Trójmiasto – atrakcyjne ceny

Koszt wykonania pakietu zdjęć wnętrza zaczyna się już od 250 zł!

Naturalnie cenę ostateczną ustalam indywidualnie, w zależności od ilości pomieszczeń oraz stopnia trudności. Ponieważ pomieszczenia takie jak łazienki, przeszklone pomieszczenia, biurowce, posiadają naturalnie dużą powierzchnię odbijającą światło, wymagają głębszej edycji. Pomimo tego zdjęcia na etapie post produkcji można pozbawić wszelkich niepożądanych refleksów.

Zajmuje się fotografowaniem już prawie 10 lat. Oprócz zdjęć typowo biznesowych oraz wnętrz zajmuje się fotografią rodzinną. Zwłaszcza interesuje mnie uwiecznianie ludzkich. Dlatego tak bardzo cenię sobie współpracę z klientami. Moja oferta to między innymi fotografie portretowe Gdańsk, fotografie biznesowe Gdańsk. Oprócz tego zajmuję się także fotografia ślubną. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie, a nadrzędnym moim celem jest zadowolenie modela z efektów współpracy. Zapraszam wszystkich tych, którzy marzą o ekscytującym doświadczeniu i pamiątce na całe życie. Moje sesje zawsze nastawione są na naturalność i komfort osób fotografowanych. Oczywiście, staram się aby czuły się swobodnie przed obiektywem, a sama sesja pozostała ciepłym wspomnieniem. Zapraszam serdecznie!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.