Jesienna fotografia ślubna Trójmiasto może być wyjątkowa!

Jesienna fotografia ślubna Trójmiasto może być wyjątkowa!

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Ten szczególny dzień dla dwojga kochających się osób jest czasem, w którym najważniejsze są ich emocje, wrażenia i historia, która będzie powstawać na oczach ich bliskich. Mimo że sezon ślubny zaczyna się zazwyczaj w maju i trwa do końca września, to coraz więcej osób decyduje się na sesję ślubną poza tym okresem w roku. Wzięcie ma zwłaszcza jesienna fotografia ślubna Trójmiasto

Fotografia ślubna Trójmiasto – czy jesień to odpowiednia pora na sesję? 

Czy sesja ślubna jesienią to dobry pomysł? Co będzie, jeśli nie trafimy z pogodą?  To tylko nieliczne pytania, jakie trapią Parę Młodą. Zupełnie niepotrzebnie. Powtarzam wówczas, że jaka by pora roku nie była – nigdy nie ma gwarancji, że akurat podczas sesji, pogoda będzie idealna. Tak naprawdę to każdy okres roku ma w sobie coś wyjątkowego. Dla mnie, fotografa, fundamentalne znaczenie ma światło. Jesienne promienie słońca są łagodniejsze niż latem czy wiosną, co chętnie wykorzystuję podczas sesji plenerowej. Pracując na miękkim, jesiennym świetle, sprawiam, że wykonane zdjęcia są bardziej zmysłowe i subtelne. Takie światło idealnie komponuje się z barwnym krajobrazem, w którym dominują soczyste kolory. To wszystko sprawia, że jesień jest doskonałym czasem na zrobienie sesji zdjęciowej. 

Złota polska jesień na zdjęciach ślubnych 

Złote, rude, czerwone, zielono-żółte kolory są perfekcyjnym tłem na zdjęcia ślubne. Podkreślają charakter fotografowanych obiektów. Co najlepsze, plener ślubny może odbyć się praktycznie wszędzie! Góry, lasy, parki – złota polska jesień jest widoczna na każdym kroku. Zawsze rozmawiam z moimi Klientami o tym, gdzie chcieliby odbyć taką sesję. Doradzam im miejsca, które doskonale się nadają na tło historii, którą zamierzam stworzyć razem z nimi. 

Fotografia ślubna Trójmiasto – gdzie zrealizować sesję? 

Jestem mieszkanką Trójmiasta. Znam tutejsze miejscówki, których doskonale się sprawdzą jako miejsce na Waszą sesję ślubną! Trójmiasto to nie tylko molo w Sopocie lub Stare Miasto w Gdańsku, ale to przede wszystkim kilkadziesiąt innych, równie fajnych miejsc. Chętnie Was w nie zabiorę!  

Skorzystaj z mojego doświadczenia! 

Podobno idealny stan jest wtedy, kiedy praca i pasja idę ze sobą w parze. Tak jest w moim przypadku. Dzięki fotografii nie tylko zarabiam, ale i mogę się realizować. Tym kierowałam się kilkanaście lat temu, gdy zaczynałam swoją przygodę z tą dziedziną sztuki. Tym kieruję nadal. Wykorzystuję swoje doświadczenie do odkrywania tego, co najważniejsze – Waszego piękna, emocji, uczuć, które Wam towarzyszą. Jeśli marzy się Wam niekonwencjonalna, oryginalna sesja – skontaktujcie się ze mną. Zobaczcie ślubne historie, jakie posiadam w portfolio.  Ponadto wykonuję zdjęcia portretowe w studio, zdjęcia portretowe Trójmiasto, czy też zdjęcia biznesowe Gdańsk. Zapraszam do kontaktu! 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.