Noworodkowa sesja fotograficzna Trójmiasto – bezpieczna fotografia w domu

Noworodkowa sesja fotograficzna Trójmiasto – bezpieczna fotografia w domu

Często rodzice obawiają się o bezpieczeństwo swoich niemowlaków. W pierwszych tygodniach życia dzieci są bardzo kruche i podatne na infekcje. Coprawda większość fotografów bardzo dba o odpowiednią temperaturę w swoich studiach, wątpliwości pozostają. Dlatego wychodząc naprzeciw tym obawom postanowiłam wprowadzić do oferty noworodkową sesję fotograficzną Trójmiasto wykonywaną w domu klientów.

Bezpieczna i bezstresowa fotografia niemowlęca na terenie Trójmiasta.

Do wykonania sesji fotograficznej w domu niemowlaka potrzebujemy pomieszczenia dość przestronnego. Zazwyczaj najlepiej nadaje się do tego salon. Salon trzeba jedynie odpowiednio przygotować, wynieść stół lub chociaż umieścić go pod ścianą, pochować zbędne rzeczy. Wystarczy przestrzeń ok. 3 m x 3.5 m. Oczywiście im większe pomieszczenie tym lepiej dla komfortu pracy. Resztę elementów, lampy, tło, rekwizyty przywożę na miejsce osobiście w dniu sesji.

Jak długo trwa fotograficzna sesja niemowlęca? 

Czas sesji niemowlęcej jest nielimitowany! Poczas gdy większość sesji studyjnych z dziećmi jest ściśle określony, sesję w domu możemy przydłużyć. Długość sesji zależy od humoru maluszka. Czasem trwa to godzinę, czasem cztery. Mama w tym czasie ma możliwość przewinąć dziecko, nakarmić. Jeśli niemowlę płacze, także tą sytuację przeczekamy. Najważniejsze jest bezstresowe wykonanie fotografii. Odpowiada to dzieciom, ale przede wszystkim rodzicom, którzy najlepiej wiedzą jak nierzadko ciężko jest uśpić dziecko.

 

Stylizowane, domowe, fotografie niemowlęce „jak ze studia”.

Fotografia wykonana w domu klienta niczym nie ustępuje studyjnym zdjęciom. Oświetlenie, którego używam jest oświetleniem profesjonalnym, gwarantującym ten sam efekt co w studiu. Różnicą jest przenośny charakter sprzętu. Ponadto przywożę dwa pełne plany. Jeden plan z tłem niebieskim, niebiańskim i ubrankami do wyboru w kolorze srebra lub anielskimi skrzydełkami. Drugi plan jest bardziej kolorowy w kolorze purpury, fioletu i złota, tutaj także dysponuje ubrankiem z tiulu i opaskami. Oczywiście rodzice mogą także przygotować swoje rekwizyty lub ubranka.

Fotografia niemowlęca Trójmiasto, kiedy wykonać sesję?

Fotografię niemowlęcą najlepiej wykonać w pierwszym miesiącu życia dziecka. W pierwszych dwóch tygodniach dziecko najwięcej śpi i najłatwiej się układa w pozycjach embrionalnych. W późniejszym czasie maluszek zaczyna więcej się ruszać i częściej „marudzić”. Zauważcie drodzy rodzice, że najczęściej fotografia niemowlaków przedstawia dzieci śpiące, bardzo plastyczne, ciałka wręcz powyginane. Plastyczność ta jest bardzo bezpieczna i naturalna dla najmłodszych dzieci, ich ciała bowiem pamiętają jeszcze ułożenie w brzuszku mamy.

Skorzystaj z mojego doświadczenia! 

Moja praca jest jednocześnie największą pasją. Zakładając swoją firmę kilka lat temu kierowałam się przede wszystkim chęcią połaczenia przyjemności z zarabianiem. Wykorzystuję swoje doświadczenie do odkrywania tego, co najważniejsze  – relacji, bliskości między ludźmi. Jeśli marzy się Wam piękna pamiątka, niekonwencjonalna, kreatywna sesja – napiszcie do mnie, z chęcia odpowiem na wszystkie pytania. Zobaczcie ślubne historie, jakie posiadam w portfolio.  Ponadto wykonuję zdjęcia rodzinne, zdjęcia portretowe Trójmiasto,  zdjęcia biznesowe Gdańsk oraz zdjęcia wnętrz . Zapraszam do kontaktu! 

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.