Przeglądając ogłoszenia mieszkań czy domów wystawionych na sprzedaż, często widzimy fotografie wykonane przez amatorów. Zdjęcia takie są często mało atrakcyjne, ciemne wręcz ponure. Ściany są jakby pochylone i zdają się walić.

Fotografie te nie zachęcają potencjalnego kupca a odpychają. Skutek jest taki, że ogłoszenie, które być może zawiera bardzo atrakcyjną nieruchomość ginie wśród gąszczu innych ogłoszeń.

Czy nie warto, więc przy sprzedaży mieszkania za kilka set tysięcy złotych zainwestować również w profesjonalną fotografię nieruchomości? Odpowiedź wydaje się oczywista.

 

FOTOGRAFIA WNĘTRZ TRÓJMIASTO – UŻYCIE ŚWIATŁA ZASTANEGO.

Od 10 lat zajmuje się szeroko pojętą fotografią. Nie zamykam się na żadną dziedzinę , ponieważ każda z nich potrafi być interesująca. Nieruchomości fotografuje z tą samą dbałością o szczegóły co fotografie portretowe.

Korzystam wyłącznie z naturalnego światła dziennego tzw. zastanego. Jeśli mieszkanie posiada ciekawe oświetlenie staram się je pokazać, ale tylko ze względów estetycznych. W konsekwencji tej metody potencjalny klient widzi nieprzekłamane zdjęcia pomieszczeń. Profesjonalna fotografia wnętrz  w moim wykonaniu, polega więc na użyciu metody HDR.

 

Metoda HDR  (ang. High Dynamic Range image) rejestruje obraz o zakresie luminacji, to znaczy jasności, porównywalnej do zakresu jasności widzianego przez człowieka. Inaczej mówiąc, podbijam cienie oraz redukuje prześwietlenia na fotografii tworząc płynne przejścia tonalne. W konsekwencji, oznacza to wykonanie kilku ujęć tego samego obiektu, w różnym stopniu naświetlenia i późniejsze połączenie ich w jedno perfekcyjnie naświetlone ujęcie. Pomimo tego, że proces ten wymaga większego nakładu pracy, daje najlepsze efekty końcowe.

 

FOTOGRAFIA WNĘTRZ TRÓJMIASTO – ATRAKCYJNE CENY

Koszt wykonania pakietu zdjęć wnętrza zaczyna się już od 270 zł!

Ostateczną cenę ustalam indywidualnie, w zależności od ilości pomieszczeń oraz stopnia trudności. Pomieszczenia takie jak łazienki, przeszklone pomieszczenia, biurowce, posiadają naturalnie dużą powierzchnię odbijającą światło, wymagają głębszej edycji.

Zapraszam do skorzystania z mojej profesjonalnej usługi fotografii wnętrz Trójmiasto. Oczywiście jeśli zależy Wam na jakości zdjęć, przy stosunkowo przystępnych cenach. Niewątpliwie jest to najlepsza inwestycja gwarantująca sprawną sprzedaż nieruchomości.

Posiadasz kompleks hoteli , jesteś pośrednikiem w handlu nieruchomościami? Szukasz mobilnej osoby do stałej współpracy? Zapytaj o ofertę. Proponuje bardzo atrakcyjne ceny przy dłuższej współpracy.