Sesje noworodkowe, stylizacje w świątecznych barwach.

Sesje noworodkowe, stylizacje w świątecznych barwach.

W tym roku przygotowałam stylizacje noworodkowe inspirowane świętami bożego narodzenia. Fotografia noworodkowa błyszczy w kolorach czerwieni, zieleni oraz bieli a ręcznie robione akcesoria sprawią, że Nasze fotografie będą niepowtarzalne. Przedstawiam magie świąt z udziałem maluchów, w najsłodszym wydaniu.

Fotografia noworodkowa Gdańsk. Kolejne odsłony.

Świąteczne sesje noworodkowe skierowane są przede wszystkim do urodzonych w okolicach grudnia i Nowego Roku. Szczęśliwe maluszki urodzone w tym czasie mogą być stylizowane na świętego Mikołaja czy skrzacika i otoczone stroikami. Ręcznie wykonany stroik, wykonany jest z naturalnych roślin. Takie materiały sprawiają iż każda sesja świąteczna będzie unikalna. Naturalnie świąteczne fotografie w postaci wydruków, obrazów książek będą pięknym prezentem pod choinką.

Jeśli są wśród rodziców zwolennicy fotografii noworodkowych w kolorach świąt a ich dzieci urodzą się po tym terminie, również dla nich możemy przygotować taką sesję. Przykładowo czerwone girlandy świetnie pasują również na jesienne klimaty a czapki skrzata podmienimy na ręcznie robione opaski. Moja szeroka gama ubranek i akcesoriów pomogą nam dostosować zdjęcia.

 

Fotografia noworodkowa jest wyjątkowa pod wieloma względami. Obecnie popularność sesji dla najmłodszych sprawia, że jest to najczęściej wykonywana przeze mnie sesja. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem i podpowiem rodzicom jak przygotować się do takich fotografii. Oprócz fotografii noworodkowej zajmuje się również szerzej rozumianą fotografią rodzinną w tym ciążową , fotografią biznesową dla osób indywidualnych oraz firmfotografią wnętrz  do ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości i wieloma innymi. Naturalnie zapraszam  do subskrypcji mojej strony na  Instagramie  aby być na bieżąco z licznymi promocjami i ofertami.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.