fbpx

Sesje świąteczne 2021. Czyli jak magia świąt zawitała do studia.

Sesje świąteczne 2021. Czyli jak magia świąt zawitała do studia.

Przed nami, ostatni tydzień sesji świątecznych w studiu. Chociaż listopad był bardzo intensywny,  zaowocował pięknymi fotografiami pełnymi miłości i ciepła rodzinnego.

Sesje świąteczne w studiu. Czyli jak tworzył się przytulny, rodzinny klimat świąt.

Jak co roku studio przygotowało dla Was przepiękne scenografie. Najważniejsze okazały się skrupulatnie skomponowane detale, eleganckie meble oraz ciepła kolorystyka. Skutkiem dobrego przygotowania okazał się pełen grafik i  sami zadowoleni goście. Już od 1 listopada sesje świąteczne ruszyły pełną parą. Oczywiście było dużo śmiechu, radości i świątecznych hitów. Chociaż do Świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze sporo czasu, nie przeszkodziło nam to w rozpoczęciu, już teraz, wspólnego świętowania.

Podczas tegorocznych, rodzinnych sesjach świątecznych  pojawiło się sporo młodych rodziców. Skutkiem czego ich maluszki, często kilku miesięczne, wesoło dokazywały w studio, ciesząc się z widoków przeróżnych lampek i świecidełek, którymi jest wypełnione nasze gdańskie studio. Naturalnie rodzice byli zachwyceni efektami fotografii swoich pociech. Po pierwsze rodzice będą mieć całą masę pomysłów na prezenty dla spragnionych fotografii babć i dziadków a po drugie, pewnie ważniejsze, pamiątkę rodzinną na lata.

Podsumowanie sesji świątecznych 2021.

Oczywiście sesje świąteczne zawsze traktuje wyjątkowo. Podczas tych szczególnych chwil z Wami, sama poddaje się magii świąt, starając się aby same fotografie wyglądały tak bajkowo i ciepło jak całe studio. Podsumowując dodam, że fotografia rodzinna to moja pasja, którą staram się przekazywać innym. Oczywiście dzięki waszym komentarzom wiem już, że to się udaje, z czego jestem szczególnie szczęśliwa. Chociaż do końca sesji pozostało jeszcze kilka dni,  już teraz życzę Wszystkim Wesołych i Zdrowych Świąt!

Na koniec podzielę się z Wami kilkoma świeżutkimi fotografiami z choinką w tle:

 

Dodam, że sesje rodzinne, w tym świąteczne to tylko część mojej pracy. Poza nimi wykonuje również bezpieczne, domowe sesje noworodkowe z pięknymi stylizacjami. Ponadto zajmuję się również fotografią wizerunkową dla osób indywidualnych oraz firmfotografią nieruchomości  do ogłoszeń aukcyjnych i wieloma innymi. Naturalnie zapraszam  do subskrypcji mojej strony na  Instagramie  aby być na bieżąco z licznymi promocjami i ofertami.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.