Sesje świąteczne 2023 – celebrujmy razem

Sesje świąteczne 2023 – celebrujmy razem

Od listopada ruszamy pełną parą z sesjami świątecznymi. To oznacza, że już od dziś możecie zapisywać się na zdjęcia z choinkami w tle!

Sesje świąteczne 2023 – nowe miejsce, artystyczne aranżacje na najwyższym poziomie.

W tym roku korzystam z nowego studia znajdującego się na ul. Żabi Kruk w Gdańsku. Studio oferuje do wyboru aż 3 sale o łącznej powierzchni ponad 250m 2! Aranżacje w 100% prawdziwe, bez sztucznych vinylowych teł, ze scenkami świątecznymi. Jeśli szukacie tanich efektów, na mini sesjach to nie u nas! Scenografie świąteczne będą tworzone przez artystów/florystów.

W studiu odnajdą się zarówno wielbiciele modnych skandynawskich, jasnych aranżacji, z elementami szarości i złota, jak i ciepłych, naturalnych scenek w stylu boho. Nie zabraknie również tradycyjnej scenografii, w głębokich zieleniach i czerwieniach. Dla wielbicieli nocy sylwestrowej ustawiona będzie srebrna rama, dająca efekt miliona gwiazd!

1. Sala- największa 160m2, z 3 stylizacjami:
-sylwestrową w odcieniach bieli i srebra z pianinem,
-skandynawską bielą z ciepłymi akcentami złota utrzymaną w sypialnianych klimatach, z łóżkiem i ciepłymi kocami,
– tradycyjną z kolorach zieleni i czerwieni stworzoną przez artystów – florystów
(Salę te szczególnie polecam przy wyższych Pakietach z większą ilością zdjęć.)
2. Sala kameralna 65m2- boho, naturalne kolory ziemi, jasna pełna girland, głównie stworzona z myślą o młodszych dzieciach
3. Sala sylwestrowa – 40m2- dla dorosłych, z metaliczną ścianką, która da efekt miliona gwiazd.

Tworzenie tych scenografii wymaga czasu, dlatego pierwsze zdjęcia testowe będą dostępne po 23 października. Jednak już teraz zapraszam na zapisy, ponieważ zainteresowanie jest ogromne a terminy, zwłaszcza weekendowe, rozchodzą się w oka mgnieniu. Przy zgłoszeniu proszę napisać, która sala najbardziej przypadła Wam do gustu. Wszystkie 3 sale będą wspaniałe i zapewnią przepiękne zdjęcia.

Magia sesji świątecznych – najpiękniejsze chwile

Święta Bożego Narodzenia to szczególnych czas, czas w którym przypominamy sobie o tym co najważniejsze, o miłości do swoich bliskich. Odrywamy się od codzienności i przenosimy się w inny świat, pachnący choinką i ciasteczkami. Uwielbiam tworzyć z Wami tą magię i przez chwilę być częścią waszego małego świata. Przypomnijmy sobie jak wyglądało to w poprzednich latach:

 

A teraz to, o co pytacie najczęściej czyli szczegóły mojej oferty świątecznej: 

Uwaga: spotkaliśmy się już na sesji? otrzymasz ode mnie 2 dodatkowe zdjęcia w prezencie! Warto być ze mną na dłużej 🙂

 

Fotografia rodzinna jest szczególnie bliska memu sercu jednak jest to tylko część mojego portfolio. Zapraszam do zapoznania się z całością mojej oferty w tym: wspaniałymi sesjami noworodkowymi,  ciążowymi , buduarowymi, fotografią biznesową dla osób indywidualnych oraz firmfotografią wnętrz  do ogłoszeń aukcyjnych i wieloma innymi. OCzywiście zapraszam  do subskrypcji mojej strony na  Instagramie  oraz nowego profilu rodzinnego Newborns. Bądź na bieżąco z moimi licznymi promocjami i nowościami. Like it!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.