Sesje świąteczne. Magiczne chwile z bliskimi.

Sesje świąteczne. Magiczne chwile z bliskimi.

Sesje świąteczne trwają w najlepsze. Może wydawać się, że do świąt jeszcze dużo czasu, ale biorąc pod uwagę zainteresowanie fotografiami świątecznymi, czas potrzebny na edycję zdjęć oraz późniejszą produkcję druków, listopad jest najlepszym czasem na wykonanie takiej sesji.sesje świąteczne gdańsk

Sesje świąteczne, kameralne chwile pełne miłości.

Już wcześniej pisałam na czym skupiamy się w tym roku. Naturalność i spontaniczność kadrów przede wszystkim! Dużo zabawy z dzieciakami, dużo całusów i przytulanek. Zdjęcia świąteczne są fantastyczną odskocznią od trudności w życiu codziennym. Bezcenne chwile z bliskimi , ze swoimi dziećmi i połówkami. Chwile ulotne, które warto zatrzymać na fotografiach.

Nowe scenografie w studiu.

W tym roku w studiu fotograficznym mamy dwie fantastyczne scenografie. W ciepłych barwach złota, błękitu i szarościach. Stylizacje te pozwalają na wykonanie bardzo różnorodnych fotografii rodzinnych. Ci z Was, którzy szukają również bardziej uniwersalnych kadrów także znajdą coś dla siebie. Często pytacie co ubrać, jak się przygotować do sesji świątecznych. Właściwie jedyne co trzeba przygotować to siebie 🙂 Czyli swoje stylizacje. Wiem, że czasem bywa to kłopotliwe, także pokrótce przedstawię kilka swoich pomysłów, które być może będą dla Was inspiracją.

Pierwsze tło  pasuje do eleganckich kreacji. Sukienek w kolorze złota, ale także głębokiego granatu lub wiśni. Sprawdzają się również stylizacje bardziej domowe,białe koszule z gładkimi spodniami lub plisowanymi spódnicami. sesje świąteczne gdańsk

 

Drugie tło zdecydowanie bardziej domowe z dużym łóżkiem i przytulnymi grubymi kocami. Tu dzieci mogą najbardziej dokazywać. Stylizacje z grubymi swetrami i wełnianymi skarpetami jak najbardziej pasują. Zimowe piżamy także są fajną alternatywą.

sesje świąteczne gdańsk

Ważne żeby stoje były w tej samej gamie kolorystycznej. Po przygotowaniu ubrań połóżcie je przed sobą i zobaczcie czy kolory nie gryzą się ze sobą. Jeśli macie wątpliwości wyślijcie wiadomość do mnie . Jestem po to aby Wam doradzić. Kilka gam kolorystycznych pasujących do Naszych teł:

Wszystko to jest oczywiście sugestią. Wasze pomysły wielokrotnie zadziwiają nawet Mnie 🙂 Pomijając stroje najważniejsze jest pozytywne nastawienie i dobra zabawa. Pamiętajmy, że dzieci jak małe odbiorniki zbierają Nasze emocje. Jeśli sami potraktujemy sesje jak ciekawe , pozytywne doświadczenie, naszym pociechom na pewno także będzie się podobało.

 

Szczegółowa rozpiska pakietów świątecznych znajduje się na mojej stronie w zakładce „rodzinne” . Ceny są bardzo przystępne, ale terminy szybko uciekają, więc zapraszam do zadawania pytań i umawiania terminów.

Świąteczne fotografie to tylko część mojej pracy oprócz niej zajmuje się również fotografią portretową, noworodkową  rodzinną, wykonuje zdjęcia dla ludzi biznesu Zapraszam także na mój profil społecznościowy na instagramie! Moje dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.