Ślubna fotografia Trójmiasto – sesja zdjęciowa w dniu ceremoni

Ślubna fotografia Trójmiasto – sesja zdjęciowa w dniu ceremoni

Wielu fotografów ślubnych nie podejmuje się wykonania portretowej, sesji fotograficznej pary młodej w dniu ceremoni. Obawa przed ograniczoną ilością czasu jest bowiem uzasadniona. Również uważam, że komfortowo pracuje się bez presji czasu. Jednak gdy odstawimy na bok te obawy, może okazać się, że wygospodarowane 30-35 minut, po ślubie lub w trakcie wesela, może odwdzięczyć się pięknymi spontanicznymi ujęciami.

Portrety w dniu ślubu – warto poświęcić chwilę dla siebie.

fotografia ślubna TrójmiastoPomijając kwestię wyglądu, ponieważ makijaż, i fryzury ciężko jest odwzorować 1:1 w innym dniu, w czasie ślubu powstają unikalne, niepowtarzalne emocje, wzruszenie, płacz, szczęście. Warto wygospodarować kilka chwil, tylko dla siebie i odejść od gości (zazwyczaj świetnie dają sobie radę). Portrety ślubne wykonane w dniu ślubu są często najpiękniejsze. Para młoda nie ma czasu na stres związany z tzw. pazowaniem, w ich głowach powstają inne emocje i to jest najwspanialsze. Naturalnie, odpowiednie miejsce wesela pomaga.fotografia ślubna Trójmiasto

Fotografia ślubna Trójmiasto – jak odpowiednio dobrać miejsce?

Miejsce takiej ekspresowej, fotograficznej sesji ślubnej nie może znajdować się zbyt daleko, maksymalnie 5 min autem od wesela. Nie chcemy bowiem zostawiać gości na długo a także więcej czasu należy zdecydowanie poświęcić na zdjęcia niż na sam dojazd. Dlatego idealnie jest wybrać miejsce sesji przed ślubem. Zrobić małą burze mózgów z parą młodą. Być może mają swoje „ulubione miejsce”, jeśli nie, warto rozejrzeć się po okolicy przed ślubem. Najlepiej oczywiście jeśli sama sala weselna jest ulokowana w romantycznym miejscu. Świetnie sprawdzają się restauracje blisko plaży, lasu, jeziora, lub parku, ale w zasadzie każde ładniejsze, ustronne miejsce będzie dogodne. Ważne jest aby gwarantowało odrobinę prywatności. 

fotografia ślubna TrójmiastoŚlub odbywa się tylko raz, trzeba więc pamiętać, że jest to przede wszystkim dzień pary młodej.  Zachęcam do przemyślenia pomysłu i zarezerwowania kilku chwil tylko dla siebie. Może odpłacić się to piękną pamiątką w postaci unikalnych, pełnych emocji fotografii ślubnych.

Jeśli nie jestesteście pewni rozwiązania. Macie pytania i wątpliwości z chęcia wysłucham i pomogę w wypracowaniu rozwiązania. Nie nalegam, doradzam. Pracuje dla Was i w dużej mierze od Was zależy jak i co wykonamy.

Oprócz fotografii ślubnej Trójmiasto wykonuje również  zdjęcia rodzinne,fotografię dziecięcą oraz noworodkową, zdjęcia portretowe Trójmiasto,  zdjęcia biznesowe Gdańsk oraz zdjęcia wnętrz . Zapraszam do kontaktu! 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz