Vouchery upominkowe Trójmiasto – oryginalny prezent dla bliskich

Vouchery upominkowe Trójmiasto – oryginalny prezent dla bliskich

Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Nie chcesz wręczać kolejnego swetra czy perfum? Dlaczego nie nabyć najlepszego prezentu ze wszystkich możliwych, wspomnień.  Perfumy się zużyją, sweter znosi a zdjęcia zostaną na zawsze, będą piękną pamiątką dla Ciebie i Twojej rodziny. Ponieważ ilość zapytań  o vouchery upominkowe stale rośnie postanowiłam wprowadzić je do swojej oferty fotografii rodzinnej i portretowej Trójmiasto.

Vouchery upominkowe na sesje fotograficzną w Trójmieście.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie postanowiłam wprowadzić do oferty vouchery na prezent. Voucher upominkowy możecie Państwo wykupić na fotografię rodzinną , fotografię portretową lub sesję fotograficzną dla par.

Ponieważ wszystko jest kwestią upodobań, sesje fotograficzne możemy wykonać w plenerze lub studiu w Gdańsku.  Vouchery przygotowuje indywidualnie, jest to kolejna szansa na spersonalizowanie prezentu, umieszczenie imienia lub życzeń, także swojego zdjęcia. Voucher opakowany jest w elegancką kopertę. Ceny voucherów odpowiadają cenom pakietów umieszczonych na mojej stronie : https://aleksandralauda.pl/realizacje/rodzinna/ lub : https://aleksandralauda.pl/realizacje/portrety/

Do nabycia są także vouchery świąteczne…tak, tak sezon świąteczny się zbliża, warto już dziś pomyśleć o prezencie pod choinkę.

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.