Zdjęcia biznesowe Gdańsk – co się za tym kryje?

Zdjęcia biznesowe Gdańsk – co się za tym kryje?

Wizerunek w obecnych czasach ma duży wpływ na postrzeganie nas przez innych. Kiedy się jest właścicielem firmy, managerem lub po prostu potrzebujesz zdjęcia do swojego CV, profesjonalnie wykonane zdjęcia biznesowe Gdańsk stają się koniecznością. Do takiej sesji trzeba się odpowiednio przygotować. W jaki sposób to zrobić? Oto kilka wskazówek.

Profesjonalna sesja zdjęciowa inwestycją w lepszą przyszłość

Przede wszystkim należy zastanowić się, do czego nam są te zdjęcia biznesowe Gdańsk potrzebne? Jaki mają mieć przekaz? Czy możesz pokazać na nich jakieś emocje, czy energię, czy klimat powinien być stonowany? Na szczęście era formalnych, sztywnych póz i stylizacji w fotografii biznesowej powoli odchodzi do historii. Ważne, aby zachować autentyczność, ponieważ na podstawie zdjęć inni budują sobie pierwsze wrażenie o nas. Ma to znaczenie, kiedy zdjęcia te umieszczamy na przykład w CV. Dobrze wykonane zdjęcie może sprawić, że dzięki niemu potencjalny pracodawca umówi się z nami na spotkanie w sprawie pracy. Dobre zdjęcie portretowe Trójmiasto doda nam prestiżu i da przewagę nad konkurencją. Może przełożyć się na powodzenie inwestycji, projektu czy rozwój firmy i pozyskiwanie nowych klientów.

Zdjęcia portretowe Gdańsk – jak przygotować kobietę

Każda kobieta zdaje sobie sprawę, że makijaż może pomóc w ukryciu mankamentów urody, a wydobyć jej zalety. Zdjęcia biznesowe Gdańsk wymagają mocniejszego makijażu, ze względu na lampy błyskowe i oświetlenie. Oczywiście możesz taki makijaż wykonać sama, ja jednak doradzam gorąco skorzystanie z pomocy profesjonalisty, który ma doświadczenie w pracy z fotografem. Wizażysta najlepiej poradzi sobie z odpowiednim retuszem urody. Równie ważnym czynnikiem jest fryzura. Pójdźmy wcześniej do fryzjera, zadbajmy o odświeżenie koloru włosów, jeśli są farbowane, a także o dobre strzyżenie i ułożenie fryzury. Nieład na głowie burzy porządek na zdjęciu. Przygotujmy kilka zestawów ubraniowych i zabierzmy je z sobą – fotograf doradzi, w czym wyjdziemy na zdjęciu najkorzystniej. Unikaj ubiorów w drobne wzorki, które mogą dać dziwne efekty zdjęcia. Pamiętajmy, że wszystkie części garderoby powinny być świeże, czyste i wyprasowane! W zdjęciach biznesowych nie możemy przesadzać z biżuterią!

Męskie zdjęcia biznesowe Gdańsk – szata zdobi człowieka

Make up przed sesją biznesową jest obowiązkowy! Nie znaczy to, drodzy Panowie, że musicie malować sobie oczy i usta! Obowiązkowy jest jedynie puder, który zatuszuje błyszczenie się skóry oraz drobne niedoskonałości. Pozwala również wyglądać świeżo i zdrowo. Tak, jak w przypadku kobiet, duże znaczenie ma również fryzura. Sesję zdjęciową powinna poprzedzić wizyta u fryzjera, który przystrzyże nie tylko włosy, ale w razie potrzeby brodę oraz wąsy. W zależności od charakteru zdjęć, strój powinien być mniej lub bardziej oficjalny. Zawsze dobrze wygląda czysta, wyprasowana koszula i świetnie leżąca marynarka oraz dopasowany krawat. Najlepsze są gładkie lub w nieliczne wzory. Pamiętajcie, Panowie, o wyczyszczeniu i opiłowaniu paznokci! Zdjęcia portretowe Trójmiasto często uwidaczniają dłonie w różnych pozach.

I na koniec najważniejsza wskazówka; na nic się zda najlepszy strój i makijaż, jeśli na sesję przyjdziemy niewyspani, zmęczeni, czy chorzy! Dzień przed odpuśćmy sobie imprezy, czy całonocne oglądanie filmów! Wypoczęta cera, promienne spojrzenie, to podstawa każdej sesji zdjęciowej.

Zapraszam do kontaktu ze mną osoby, którym zależy na nieszablonowych zdjęciach biznesowych, ale nie tylko. W mojej ofercie znajduje się też fotografia ślubna, fotografia rodzinna Gdańsk, a także fotografia dziecięca Trójmiasto. Zajmuję się również fotografia artystyczną. Pracuje na terenie Trójmiasta, ale też dojeżdżam w inne części Polski. Gwarantuję usługi na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz