Zdjęcia buduarowe – kobiecość na pierwszym miejscu

Zdjęcia buduarowe – kobiecość na pierwszym miejscu

Sesje buduarowe stały się niezwykle modne w ostatnich latach. Prawie każda kobieta marzy o sesji nude lub w bieliźnie. Chcą to zrobić dla siebie, aby poczuć się atrakcyjne i wyjątkowe lub dla swoich mężczyzn, żeby przypomnieć im jak seksownie potrafią wyglądać. To wspaniale, że moda ta trafiła także do naszego kraju. Kobiety chcą czuć się niezależne i silne, a cechy te można w sposób niezwykły uwidocznić podczas sesji buduarowych.

Chciałabym trochę zachęcić Was do podjęcia decyzji o sesji nude poprzez krótki opis tego co się dzieje przed i podczas zdjęć.

Fotografia buduarowa w Trójmieście – gdzie wykonać.

Sesje buduarowe mogą odbyć się w domu klientki lub też w specjalnie wynajętym pomieszczeniu, studiu fotograficznym lub pokoju hotelowym. Zazwyczaj wystarczy ładne łóżko lub pościel, duże okno z zasłonami, elegancki fotel. Wykorzystać można praktycznie wszystko, ważne jest żeby pomieszczenie było przestronne, ponieważ musi pomieścić Ciebie, fotografa oraz lampy.  Jeśli zdecydujesz się na zaproszenie fotografa do swojego mieszkania przygotuj je odpowiednio. Chowamy wszystkie zbędne przedmioty: żelazka, zabawki dziecka, wszystko to czego nie chcemy mieć na fotografii.

Nie wszyscy są jednak szczęśliwymi posiadaczami reprezentacyjnego mieszkania, dlatego dobrą opcją jest wynajęcie pokoju hotelowego. Wybieramy pokój głownie pod kątem sypialni, koniecznie dwu -osobowej z dużym łóżkiem, ładnymi meblami i stonowaną kolorystyką ścian. W tym zakresie zawsze lepiej skonsultować się z fotografem.

Fotografia buduarowa Trójmiasto – co ubrać by odkryć.

Sesje fotograficzne w bieliźnie to fantastyczny pretekst do zakupów. Bawełniane, wygodne staniki chowamy do szuflady a wyciągamy tylko to w czym czujemy się naprawdę seksowne – koronki! Nie są wygodne,wbijają się w tyłek, ale jak wyglądają! 🙂 To jest czas na bycie sexy, więc jeśli nie masz jeszcze ulubionego zestawu z gorsetem, czas najwyższy wybrać się po niego do sklepu. Mile widziane są również dodatki, szpilki (koniecznie pasujące kolorystycznie do bielizny) ładna biżuteria, koronkowe opaski. Wybór jest nieograniczny, jeśli nie mamy śmiałości zapytać w sklepie, w internecie można znaleźć wszystko.

Wspaniale jeśli umiemy same wykonać wizaż, ale jeśli mamy cień wątpliwości lepiej oddać się w ręce profesjonalistki. Dobra wizażystka zrobi makijaż odpowiedni do okazji i twojej urody, ale także ułoży włosy. Profesjonalny wizaż nie tylko sprawi, że będzisz wyglądasz cudownie, ale także poczujesz się lepiej i pewniej we własnej skórze. W fotografii buduarowej jest to szczególnie ważne. Czas przygotowań to też moment, w którym poznajmy się , nabieramy do siebie zaufania i rozluźniamy atmosferę.

Moje klientki nie są profesjonalnymi modelkami, mają obawy i świadomość mankamentów swojego ciała. Jednak sesje nude są po to żeby przełamać swoje bariery, udowodnić sobie, że jest się silną kobietą, pewną swojej seksualności. Poza tym jest to świetna zabawa! Zapomnijmy, więc o swoich kompleksach i cieszmy się chwilą w której nasze ciała są jeszcze atrakcyjne, w wieku 80 lat będzie co wspominać 🙂

 

W kręgu moich zainteresowań leży także fotografia ślubna, fotografia rodzinna Gdańsk, fotografia dziecięca Trójmiasto, czy fotografia biznesowa. Gwarantuję spontaniczną atmosferę i doskonałe rezultaty sesji. Dojeżdżam w każde miejsce wskazane przez klienta! Zapraszam!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.