Zdjęcia portretowe w studio – odkryj w sobie modela!

Zdjęcia portretowe w studio – odkryj w sobie modela!

Z pewnością nie bez powodu, człowiek jest najczęstszym obiektem zainteresowania fotografów. Ludzkie emocje, ekspresja ich uzewnętrzniania, usposobienie, a wreszcie wygląd zewnętrzny sprawiają, że wszyscy jesteśmy fascynującymi tematami kreatywnej fotografii. Dobre zdjęcia portretowe w studio wymagają dokładnej obserwacji, wychwycenia charakterystycznych cech i pokazania modela z jak najlepszej strony.

Grunt to dobra atmosfera i swobodne zachowanie

Elementarną i najważniejszą zasadą, która dotyczy każdego rodzaju sesji zdjęciowej, jest swobodne zachowanie przed obiektywem. Osoba fotografowana musi czuć się bezpiecznie i dobrze, aby się naturalnie zachowywać i dobrze współpracować z fotografem. Model nie może być spięty i zdenerwowany. W przeciwnym razie zdjęcia portretowe Gdańsk wyjdą niekorzystnie. Dobry fotograf zanim zacznie robić zdjęcia, stara się jak najbardziej rozluźnić atmosferę niezobowiązującą rozmową. Dzięki niej zdobywa też informacje na temat osoby pozującej, aby móc wydobyć z niej indywidualność i osobowość. Podczas takich luźnych pogaduszek ludzie szybko zapominają o aparacie i staja się naturalni. A przecież dobre portrety to te, które pokazują określone emocje oraz osobowość.

A może dasz się namówić na akt?

W przypadku zdjęć buduarowych kluczową sprawą jest komfort fotografowanej osoby oraz jej zaufanie do fotografa. Oczywiście sprawa wydaje się łatwiejsza, jeśli zdjęcia wykonuje kobieta (jako, że akty robią sobie chętniej kobiety). Improwizacja jest wskazana, jednak osobiście uważam, że lepiej wcześniej omówić sesję i uzgodnić jej charakter, aby móc dobrać odpowiednie rekwizyty i scenerię. Akty możemy wykonać jako zdjęcia portretowe w studio, a także w mieszkaniu klientki lub wynajętym przez nią pokoju hotelowym. Ważne jest, aby sceneria była estetyczna i stanowiła jedynie tło dla modelki. Idealnie byłoby przynieść ze sobą seksowną bieliznę, pończochy, czy szpilki. Sesja buduarowa to idealny pretekst do ich zakupu! Sznury pereł, czy ekstrawagancki kapelusz też mogą dodać zdjęciu wysmakowanej pikanterii. Wszystkie moje klientki gorąco namawiam na wykonanie przed sesją profesjonalnego makijażu przez współpracującą ze mną wizażystkę. Poprawienie urody, czy zakamuflowanie drobnych niedoskonałości dodatkowo wzmacnia efekt końcowy zdjęcia. Tak, jak odpowiednio przygotowana skóra całego ciała. Moje klientki, jak wszystkie kobiety, mają kompleksy i świadomość mankamentów swojego ciała. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby luźną rozmową i nienachalną obserwacją wprowadzić swobodną atmosferę i nawiązać dobre relacje z osobą fotografowaną.

Zdjęcia portretowe Trójmiasto wspaniałą pamiątką na całe życie!

Gorąco zachęcam wszystkie panie, niezależnie od wieku, do zafundowania sobie tej niebywałej przyjemności, jaką jest sesja buduarowa! Chwile spędzone przed aparatem pozwolą Wam się poczuć jak profesjonalna modelka, czy gwiazda. Poczujecie, jak jesteście wyjątkowe i atrakcyjne! A ponadto takie „rozebrane” zdjęcia portretowe w studio będą doskonałym prezentem dla Waszego mężczyzny. I niezastąpioną pamiątką w czasach, kiedy będziecie już staruszkami. Gwarantuję świetną zabawę i rewelacyjny efekt końcowy!

W mojej ofercie znajduje się również fotografia rodzinna Trójmiasto, fotografia dziecięca Gdańsk, czy fotografia ślubna. Zapraszam do swojego studia, ale także mogę dojechać w każde inne miejsce wskazane przez klienta. Zapraszam serdecznie do współpracy!

Brak komentarzy

Sorry, the comment form is closed at this time.